2737
2734

من. خیلی جوشای بدی زدم بعد اولین اصلاحم هیچ وقتم درست نشد. تااینکه ماست وآویشن پودر شده مخلوط کردم یه ربع قبل حمام زدم صورتم ورفتم حموم تا یه مدتی ادامه دادم دیگه هیییچ جوشی نداشتم وندارم

من صورتم موتور جوش بود دیگه...😅

سرکه ی سبی اصلی گیر بیار...نه اینایی که تو عطاری و مغازه میفروشنا..یکی که خودت میدونی سرکه ی سیب میندازه..هرروز با پنبه بمال به صورت بعد از بیست دقیقه با آب ولرم بشورش...ادامش بده تااااا خوب که شدی که قطعش کن...این روش دائمی هم هست...حتی لک هارو هم از بین میبره.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من پوستم صاف بود ...یه مدت صورتم به خاطر اصلاح و کرم ارایشی و اینا افتضاح شد ...صورتم پر جوش شد و همشونو هم اینقدر دستکاری کردم زخم شدن...رفتم روغن شتر مرغ با صابونش خریدم(محصول ارایشی هستن) اونا رو که استفاده کردم پوستم دوباره خوب شد

والا منم بيست ساله درگيرشم،خسته شدم،البته الان كمرشده ،تا همين يه سال پيش دكتر ميرفتم ولي داروهامو كه قطع ميكردم شروع ميشد،اما الان دو سه ماهه كه كم شدهسغي مردم خودم كنترلش كنم،ببين صابون نميزنم بجاش ژل ميزنم به صورتم دو بار در روز،بعدش هم يه كرم ابرسان خوب ميزنم،تو حمومم به صورتم شامپو بچه ميزنم ،اهل ارايشو كزم پودرم نيستم،به هيچوجه از كرمهاي مرطوب كننده معمولي استفاده نكن واسه صورتت

2738

من خیلی کارا کردم

چندتاشو میگم

اول ایکه روزی سه چهار بار ماسک کتیرا+گلاب+کاسنی میذاشتم

ئوم کاسنی میخوردم

سوم حنا و ماست قاطی میکردم بصورتم میزدم(حنای بیرنگ)

چهار پماد پانزل ب جوشام میزدم

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 

من خیلی کارا کردم

چندتاشو میگم

اول ایکه روزی سه چهار بار ماسک کتیرا+گلاب+کاسنی میذاشتم

ئوم کاسنی میخوردم

سوم حنا و ماست قاطی میکردم بصورتم میزدم(حنای بیرنگ)

چهار پماد پانزل ب جوشام میزدم

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 

عزیزم کپسول سفالکسین از داروخونه بدون نسخه میدن اینو یه پزشک حاذق بهم داد ،گوش شیطون کر خیلی کم جوش میزنم

هر وقت بخورم زودی میره   ....لطفا برام دعا کن که خیلی محتاجم  

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم