2737
2734
عنوان

آآآآخ....پام😣😣😣

229 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها

درمورد بهبوده سیاتیک چیزی میدونید تا بهم کمک کنه

یا یه دکتر خوب معرفی کنید

فلج شدم....

با یه بچه دوسال و نیمه و همسری که چیزی از کارهای خونه نمیدونه موندم چیکار کنم.

همه اواسط مرداد منتظر تو هستند! اما من مدتهاست با تو زندگی میکنم،،،!💋👣👶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مامان من از دردپاش به خاطر سياتيك دوراز جونش داشت جون ميداد ،يه نفر بهمون گفت بايد برهحجامت ولى رگ پاشو تيغ بزنه ،همين كاروكرد مامانم ،وااااقعا خوب شد آب بود كه رو اتيش ريختند 

من موندم چراااا مردا وقتى ميخوان با همسرشون حرف بزنن،صداشون شبيه گُرازه🐗!ولى همون آقايون وقتى باهمكار خانومشون حرف ميزنند،صداشون شبيه خسرو شكيباييه؟🤔

به نظرم دیسک هست

یکی دو بار شیاف دیکلوفناک بذار در اولین فرصت هم برو پیش یه ارتوپد و احتمالا دکتر بهت ام ار ای کمر میده بعدم قرص و حرکات ورزشی

اگه حاد باشه باید بری پیش جراح مغز و اعصاب.

مامان من از دردپاش به خاطر سياتيك دوراز جونش داشت جون ميداد ،يه نفر بهمون گفت بايد برهحجامت ولى رگ پ ...

واقعا خوب شد؟؟؟

2740
واقعا خوب شد؟؟؟

اره واقعا خوب شد اصلا نميتونست راه بره ☹️استخر ،انواع دكترا رفت ولى يه خانومى تو مطب يه دكتر بهمون پيشنهاد داد واقعا خدا عمرش بده مامانم از درد راحت شد،رگ پاشو كه زدند يه لخته خون سفت اومد بعدش خوب شد

من موندم چراااا مردا وقتى ميخوان با همسرشون حرف بزنن،صداشون شبيه گُرازه🐗!ولى همون آقايون وقتى باهمكار خانومشون حرف ميزنند،صداشون شبيه خسرو شكيباييه؟🤔
زالو هم شنیدم خوبه

خالم زالو انداخت فايده نداشت الان ميخواد بره واسه حجامت پاش اونم بيچاره سياتيك داره

خالم زالو انداخت فايده نداشت الان ميخواد بره واسه حجامت پاش اونم بيچاره سياتيك داره

دقیقا کجاشو حجامت کرد چون من کل پام درد داره

دقیقا کجاشو حجامت کرد چون من کل پام درد داره

كنار مچ پاش سمت راست پاش بالاى قوزك پاشو يه تيغ كوچيك زد .مامان منم كل پاش درد داشت يعنى هر كى كه سياتيك داره پاهاش وبعضو مواقع يهكم از كمرش درد داره چون رگ سياتيك خون لخته ميشه يا عصب پا درگير ميشه حالاتا برى واسه حجامت خودشون متوجه ميشن كه كجاروبايد تيغ بزنن ،ترس نداره به اندازه يك سانت برش ميده اصلا متوجه نميشى