2733
2734
من از ماه 8 حاملگی دچار دردهایی در مفا صل لگن و بین پاهام شدم که موقع جا به جا شدن در رختخواب و راه رفتن وشلوار پوشیدن بیچاره ام کرده ،الان 7 ماهه زایمان کردم ولی هنوز وجود داره! سزارین هم شدم. ایا کسی تجربه مشابه داره. از دکتر زنان و ارتوپدی هم نتیجه نگرفتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منsearch هم کردم.ظاهرا شایع هست.
ولی خودم کسی رو ندیدم . یعنی هیچکس این تجربه رو نداره!؟ خیلی اذیت میشم و ظاهرا یرای دکترها هم نا اشناست!
کممممممممممممممممممممممممممممکککککککککککککککککک
دردهای من تا زمان شردهی ادامه داشت و در مورد بچه دومم هم وجود داشت و هنوز هم که در دوره شیردهی هستم ادامه داره ،خودم کشف کردم مربوط به کمبود ویتامین دی و کلسیم هست و به مدت هشت هفته ، یک قرص پنجاه هزار واحدی در هفته ،خوردم وروزانه یک تا دو قرص کلسیم ،هر بار مرتب قرصها رو بخورم دردها خوب میشه ولی وقتی فراموش کنم دوباره درد دارم ،در مورد بچه اولم بعد ازشیردهی کامل خوب شدم ( از پست اولم سه سال گذشته!!!
2740
سلام منم الان 9 ماهه از زایمان طبیعی که کردم میگذره اما خوب نشده یعنی روی زمین یا یه جای سفت نمیتونم بشینم استخوان دنبالچه که یه استخوان کوچک است در انتهای ستون فقرات من پیش خودم میگم خب من زایمان طبیعی کردم این مشکلو دارم تعجب میکنم از کسایی که سزارین کردنو این دردو دارن خداکنه بقول الی جون بعد شیردهی قطع یشه آمین
من خیلی وقته توی نی نی سایت پست نمیذارم ولی چون خودم این مشکلو داشتم و برطرف شد دلم نیومد راهنمایی نکنم ، من پزشک زنان ، ارتوپد ، فوق تخصص لگن رفتم ، نتیجه عکسبرداریها و معاینات نشون داد که توی بارداری و بعدش زایمان ، فشار روی لگن و باز شدنش باعث میشه غضروفی که دو قسمت لگن رو به هم وصل میکنه ضعیف بشه و آسیب ببینه ، واسه من یه دوره سه ماهه قرص پیاسکلدین + کلسیکر تجویز کردن ، به پهلو نخوابم ، روی زمین یا جای سفت نشینم و نخوابم ، واسه نشست و برخاست و خواب جایی باشم که ارتفاع داشته باشه نخوام از زمین بلند شم و وزنمم بیارم پایین ، واسه من اینا تا حالا جواب داده ، قرصه رو دکتر گفت گیاهیه و واسه شیردهی ضرر نداره ، واسه من شیرافزا هم بود ، شمام با دکترتون مشورت کنین ، یه عکس معمولی هم بگیرین نشون میده که آیا مشکلتون مشابه منه یا نه ، من الان کوچولوم هشت ماهشه و خیلی بهترم خدا رو شکر ، بحدی که دیگه دارم ورزش دوچرخه ثابت در آب انجام میدم ، ایشالا خدا به شماها هم سلامتی بده ...
منم دقیقا همینطور بودم مثلا چیز سنگینی که روی زمین بود میخواستم با پا حلش بدم چنان دردی میگرفت که نمیتونستم به دکترم گفتم شش ماه از زایمانم گذشته اما استخوان لگنم درد میکنه گفت طبیعیه البته همینطور هم بود به مرور زمان خوب شد نگران نباش عزیزم
پیامبر(ص)فرمودند  :  هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود

خدای من ...من فک میکردم فقط من این مشکل رو دارم خیلی هم میترسیدم لگنم بعد زایمان خیلی درد میکرد الانم 1 سالشه بچم هنوزم دارم . من قبل بارداری کمبود کلسیم داشتم .حتما کلسیم میخورم ببینم خوب میشم یان 

2706