2737
2734
عنوان

درد کناره های سینه

1075 بازدید | 1 پست
سلام خانم دکتر خسته نباشید مزاحم همیشگی هستم دعا کنید حامله بشم که شما راحت بشین !

امروز 20 پریودیمه سه الی چهار روز ه که درد در ناحیه تخمدانهام مجددا شروع شده ولی خفیفه گاهی راست و گاهی چپ درد میکنه گاهی هم به همراه رحمم حالت تهوع و گر گرفتگی دارم که فقط برای ده بیست دقیقه طول میکشه کمرم هم همینطور یعنی مثل قبلا دردش مداوم نیست.
تا حالا سابقه نداشته این دردها رو از 12 الی 13 روز قبل از پریودیم داشته باشم البته قبلا نزدیک پریودیم یعنی 4 تا 7 روز قبل این درد ها رو داشتم ولی نه اینقدر طولانی نبوده .
سینه هام در سطح قاعده اش و پهلوهای سینه ام تیر میکشه و احساس سنگینی میکنه و به وضوح حالت افتادگی اش رو می بینم ایا این علایم میتونه نشانه حاملگی داشته باشه؟
خانم عزت
شما مزاحم نیستید، اما اگر فکر می کنید که با حامله شدن شما راحت می شوید باید بگویم که تازه اول گرفتاری هاست! (شوخی کردم، به دل نگیرید)
علائمی که ذکر کردید می تواند از علائم احتمالی بارداری باشد اما این زمان برای بروز آنها خیلی زود است. بهتر است تا موعد قاعدگی تان صبر کنید. اگر دائما به تغییرات جسمی تان فکر کنید فقط افکارتان را مشوش کرده اید و تاثیری در نتیجه حاصل نخواهد شد.