2737
2734
عنوان

نگرانم ....تو رو خدا راهنماییم کنید

3845 بازدید | 26 پست
سلام بچه من 15 روزشه موقعی که میخواد بخوابه چشماشو دایما باز و بسته میکنه و اعضای صورتش به طور غیر ارادی تکون میخوره مثلا میخنده بینی و دهنشو تکون میده و همینطور دست و پاشو هم تکون میده اینگار آرامش نداره در مدت خوابش خیلی خودشو کش و قوس میده مخصوصا شبها و تقریبا هر چند دقیقه یکبار این کار رو انجام میده تو خواب میپره و میترسه گاهی حتی صدا دار میخنده در کل احساس میکنم حالتش عادی نیست خیلی میترسم و نگرانم تو نت سرچ کردم نوشته بود ممکنه نشانه هایی از تشنج باشه و ممکنه نباشه نمیدونم چکار کنم میخواستم ببینم کسی بوده که بچه اش اینطوری بوده باشه و مشکلی براش پیش اومده باشه تو رو خدا اگه تجربه ای دارین بگید دارم از نگرانی میمیرم
والا پسره منم همینجوری بود وشدیدا تکون میخورد همه اطرافیانم هم میگفتن وا چرا اینقدر یه دفعه ای تکون شدید میخوره.ولی هیچیش نبود 2 ماهگی خوب شد این حالتها طبیعیه چون به محیط بیرون واکنش میدند.دوست داری به دکترت هم بگو ولی مطمین باش هیچی نیست.ما مادرها همیشه نگرانیم.
هیچیش نیست.به این خاطره که هنوز سیستم عصبیش کامل نشده.وقتی کامل بشه این حرکاتش هم خوب میشه.طبیعیه.
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
انشالا چیزیش میست ولی منم دیدم بچه ای رو که این نشاه های تشنجش بوده به نظرم ببرش یه دکتر اطفال خوب .اون بهت میگه چه کار کنی .دکتر هادی سماعی خیلی عالیه تو میرداماد شمارشو سرچ کن برو پیشش.نگران هم نباش
خدایا منتظرم،معجزه کن.
والله دختر 64 روزه من هنوز هم اینجوریه...یه لحظه آرامش نداره...تا میخوابونیمش با حرکت سریع و ناگهانی دستاش بیدار میشه....به هر دکتری هم میگم میگن عادیه!.........به قدری هم کش و قوس میاد که نگو..انگار کوه کنده!!!!!!!!!!
2738
ممنون بچه ها اگه کسی دیگه ای اطلاعی داره بگه لطفا امروز که نشد احتمالا فردا میبرمش دکتر
فاقی جون وقت گردن گرفتن کیه؟نگاه غیر عادی یعنی چی؟
نارین جون دخترت حرکات صورت هم داره یا فقط دست و پاهاش تکون میخوره؟
بردمش دکتر گفت چیزی نیست ولی نگرانیم از بین نمیره نمیدونم چرا...دکتر علایمش رو ازم پرسید منم توضیح دادم ولی همش فکر میکنم که نکنه درست توضیح نداده باشم هر بار که میخواد بخوابه و این حرکات رو انجام میده میترسم آخه با چشای باز این حرکات رو انجام میده و تنفسش هم نا منظم و سریع میشه خیلی میترسم تو رو خدا دعا کنین چیزیش نباشه
بازم اگه کسی تجربه ای داره بگه منو ازین نگرانی در بیاره
2706