2733
2739

دولتی تازه میخوای بری؟؟

آموخته ام که نمی شودذات خراب آدم ها را تغییر داد؛رفتار خودم را تغییر می دهم..کسی که ذاتش خراب است خوب بودن و بد بودن برایش مهم نیست تنها دنبال نفع خودش هست...

من خودم میلادپرونده دارم.

بیمه چی داری؟

آموخته ام که نمی شودذات خراب آدم ها را تغییر داد؛رفتار خودم را تغییر می دهم..کسی که ذاتش خراب است خوب بودن و بد بودن برایش مهم نیست تنها دنبال نفع خودش هست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم فکر میکنم تو بیمارستانای دولتی بیمارستان میلاد خوب باشه. زندایی و جاریم اونجا زایمان داشتن هر ...

میلادبایدقبل چهارماهگی پرونده تشکیل بدی وگرنه قبول نمیکنن

من رفتم یافت اباد تهران.خیلی مهربون بودن همشون پرستارو دکترو....زایشگاهشم خصوصی بود.هزینه شم با دفترچه سلامت شد 15هزار

💞یه پسر دارم شاه پسره💙تاج سره💙از همه دنیا سره💙امید فردای منه💙تموم دنیای منه💙تو دنیا همتا نداره💙این پسرو شاه نداره💞
2740
تر و تمیز بود ؟؟؟سزارین بودی یا طبیعی

طبیعی بودم.زایشگاهش عالی بود عالی.ترو تمیز کمش بود.

💞یه پسر دارم شاه پسره💙تاج سره💙از همه دنیا سره💙امید فردای منه💙تموم دنیای منه💙تو دنیا همتا نداره💙این پسرو شاه نداره💞
من قم زندگی میکنم میخوام برای زایمان بیام تهران بیمه ایرانیان دارم بیمه تکمیلی نیستم

بایدهرچه زودتراقدام کنی وگرنه قبول نمیکنن چون بیمارستان های دولتی فوق العاده شلوغه

بیمارستان های طرف قردادبا بیمه تومیتونی پیدا کنی که هزینت کمتربشه

اگه میلاد بخوای بری میتونی مطب خصوصی یکی از دکتراش بیرون بری و اونا نامه میدن و میلاد زایمانت میکنن

یه پسر دارم ،خدا هم بهم لطف رحمت خودش رو داد و یه پسر قندعسل دیگه هم نصیبم کرد❤ خدایا شکرت.برا سلامتی بچه هام صلواتی بفرستید لطفا