2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
منظورم از سری اول ماه مهر بود که میکرو کردم ولی منفی شد اون هم به خاطر اینکه بدنم نطفه و جنین رو دفع می کنه و پس میزنه ..
وگرنه جنین هام همه گرید A بودن و 16 سلولی ولی منفی شد..
اگر اینسری بخوام انتقال بدم دو تا یا 3 تاش میمونه .. البته اگه مثبت بشه ..
مامی طه جون .. وقتی میکرو یا آی وی اف می کنی یه چندتا جنین برات درست می کنه هی انتقال میدن تا حامله بشی ..
بعد جنین هایی که تو آزمایشگاه می مونه میشه جنین فریزی ..
این هم یه مدل بچه دار شدنه دیگه ...چی کار کنیم قسمت ما اینجوریه ...
دوست جونا من خیلی خیلی دلم شکسته جمعه تخمک گیری داشتم ازم 7 تا تخمک گرفتن تا الانم زیره دلم درد داره هر روزم زنگ زدم گفتم چند تاش جنین شده گفتن معلوم نیست تا این که دیروز گفتن امیدی به فریز نداشته باشم کلی ناراحتم به بقیه کسایی که با من بودن زنگ زدم به همشون گفتن دارین فقط من ندارم فردا هم انتقالمه ولی اصلان امیدی ندارم
مامی طه من هم سری اول نفهمیدم با جلوگیری چه جوری حامله شدم ... ولی چون نمیخواستیم کورتاژ کردم ...
از همون کار خوردم به مشکل و حالا تو بدو بچه بدو.... دیگه خدا قهرش اومده ...
میکرو هم کردم حامله نشدم ..دکترم میگه به خاطر اینکه شکم اولتو کورتاژ کردی دیگه بدنت با نطفه و جنین مبارزه میکنه به عنوان یه موجود خارجی.....
این هم قسمت من بود ... ناشکری
2706