2733
2739
مهربان جون اصلا جای نگرانی نیست منم همین طور بودم و مدام به دکترم میگفتم که نکنه نی نیم رشدش کمه ولی دکتر میگفت الان خیلی زوده شکمت بزرگ بشه . الان که تو هفته 32 هستم تازه یه کم شکمم بزرگ شده . و اینم بگم که اصولا بچه ها توی ماههای 8 و 9 یعنی حدودا 30 هفتگی به بعد رشد ناگهانی دارند. من با اینکه شکمم خیلی کوچیکه هفته پیش که سونو دادم نی نیم وزنش نه تنها طبیعی بود بلکه از بقیه نی نیا تو این هفته تپل تر بود ... مواظب خودت و نینیت باش و به این چیزا فکر نکن.
خیلی سپاسگزارم نیلو جان منم برای خودت و نی نی نازت آرزوی سلامتی دارم
خیالمو راحت کردی چون هفته دیگه سونو دارم ولی طاقت نداشتم تا اون روز صبر کنم
امیدوارم خدا پشت و پناه خودت و نی نیت باشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مهربان جون سلام
نگران نباش هنوز واسه جلو اومدن شکمت خیلی زوده.منم اصلا شکمم معلوم نبود اما الان که تو هفته 31 هستم بزرگ شده. مهم وزن بچه هستش که تو سونو مشخص میشه. انشا الله بارداری خوبی داشته باشی و یه نی نی تپل مپل بیاری.
2728
سلام مامان هول نشو زوده هنوز برای بزرگ شدن افتخار نیست که زودتر شکمت بزرگ بشه تازه وقتی زایمان کردی خدا رو به خاطر اینکه اضافه وزن نداشتی شکر میکنی
چه بسیارند انسان هایی که بالای خط فقر هستند

و زیر خط فهم

اندازه شکم هیچ ربطی به اندازه بچه نداره.من هفته 26 هستم تازه تو بعضی لباس هه شکمم مشخصه که حامله ام.دکترم هم خیلی رو وزن حساسه .اصلا اجازه نمی ده بیخودی چاق بشم.بهتره تو 9 ماهگی اگه وزنش کم بود بستنی و چیزای شیرین زیاد بخوری.البته اگه مشکل خاصی وجود نداشته باشه
2738