2737
2734
عنوان

دیگه خسته شدم کمکم کنید...

499 بازدید | 4 پست
دوستای خوبم الان نزدیک به 15 روزه میخوام دختر 25 ماهمو از پوشک بگیرم.هر روز از صبح که از خواب پامیشیم برنامه دستشویی شروع میشه.هر نیم ساعت میبرم جیش و پی پی رو هر وقت داشت انجام میده ولی الان بعد از گذشت 15 روز اگه یک لحظه غافل شدم نمیگه و جیش میکنه تو پوشکش.البته به خاطر وسواسی که دارم تو این مدت یه لحظه هم بازش نذاشتم.دیگه از کت و کول افتادم.اعصابم خراب شده.همه میگن در عرض 3 روز و نهایتا یک هفته یاد گرفتن بچه هاشون.ایا روش من غلطه...کمکم کنید...
خوب عزیزم وقتی پوشکش میکنی دیگه برای چی بگه 25 ماه تو پوشک کاراش رو کرده یادش نرفته که باید پوشک رو هم برداری ازش در ضمن میتونی شورت بهش بپوشونی و بعد شلوار تا اگر کاری کرد زودی پس نده
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
خانمی منم دقیقا مراحل شما رو دارم طی می کنم
با این فرق که دیگه پوشکش نمی کنم
گاهی ازش میپرسم خودش هم داشته باشه می گه
البته فعلا شب ها پوشکش می کنم
از دی که گذشت هرچه گویی خوش نیست ،
خوش باش و زدی مگو که امروز خوش است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا بچه رو هول نکن اصلا مجبورش نکن اصلا نگرانش نکن
هنوز هم زوده برای اینکه بگیری
باید ببینی کی اماده می شه
اما وقتی شروع کردی دیگه پوشک نگیر بچه گیج شده بنده خدا
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
2742