2733
2734
عنوان

جنبه شوخی ندارم....

1399 بازدید | 39 پست

دوستان عزیزم خیلی شدید دلم شکسته سر یک شوخی شوهرم واقعا دلم خون شده ..بهم گفت اون دو تا زنها خیلی بی معرفت بودن خواستم رفیق شم   وصحبت کنم باهاشون اما تو رو دیدن ترسیدن....می دونم قصدش خودشو لوس کردن واسم بود ولی خیلی دلم سوخت اخه در یک شرایط احساسی عاطفی  شدیدی بودم بهش ومثلا بعد قرنی می خواستیم باهم رمانتیک شیم اما با این شوخی اش یک روزه گریه می کنم ایا من عیر عادی ام؟؟

با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود

نه والا شوهرت غیرعادیه

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

نه نیستید

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
2740

باهاش سر یه فرصت مناسب صحبت کن و بگو درست نیست زن و شوهر هر شوخی با هم بکنن. بگو اگر من چنین شوخی می کردم شما ناراحت نمی شدی؟ 

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 

نه والا تازه خیلی خانومی نشیتی گریه میکنی هیچی بهش نمیگی من بودم دراوج احساسات بالشتو رو صورتش اونفد فشار میدادم خفه شه به دیار باقی بشتافتدببدزمبمبیدیمد😁

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  
نه والا تازه خیلی خانومی نشیتی گریه میکنی هیچی بهش نمیگی من بودم دراوج احساسات بالشتو رو صورتش اونفد ...

من از این به بعد پیرو تو خواهم بود😁

دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤
2706