2733
2734

سلام خانمای گل

داشتم میگشتم تاپیکای مفیدی رو میدیدم ولی اونجا یه تعداد دوست قدیمی بیشتر با خودشون چت میکنن.

ما هم اینجا یه گروه پر انرژی تشکیل میدیم

شاد و پر انرژی با توکل بر خدا

از خودتون بگین لطفا( بچه چندم؟ جنسیت مورد علاقه؟ با رژیم خاصی پیش رفتین؟ کی اقدام؟ و ....)

ان شاالله بارداری و زایمان و ....

پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری آنست که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی.
مهاتماگاندی

بچه دوم . شوهرم میگه دختر دوس داره . رژیم خاصی نگرفتم

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول خودم.یه گل دختر 7 ساله دارم که عاشقشم. از خدا میخوام که اول از همه یه بچه سالم و صالح بهم بده و برام زیاد فرقی نداره ولی خب پسر باشه بهتره  

رژیم سفت و سختی نگرفتم ولی لبنیات رو خودم و همسرم دو سه هفته ای میشه نمیخوریم. فولیل اسید هم این مدت هر دو میخوریم. گرمیجات هم بله تا حدی

مهاتماگاندی
2728
بچه دوم . شوهرم میگه دختر دوس داره . رژیم خاصی نگرفتم

خوش اومدی الهام جون.بچه اولت پسره؟

مهاتماگاندی
خوش اومدی الهام جون.بچه اولت پسره؟

ممنون عزیزم . بله

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

بنام خدا 🤓🤓

ريمان هستم

بچه اولم ي دختر شيطون بلاست

رژيم 🤔🤔🤔 كمي

اگه خداخواست پسمل ميخوام😁😁😁

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
2740
گفتین ترجیحا بچه دومیا یعنی ماهایی که واسه بچه اول ماه هاست منتظریم نیایم؟😔

خوش اومدی عزیزم.با کمال میل پذیرای شما مامان آینده هستیم.چند ماه اقدامی گلم؟

مهاتماگاندی
اول خودم.یه گل دختر 7 ساله دارم که عاشقشم. از خدا میخوام که اول از همه یه بچه سالم و صالح بهم بده و ...

چند ماه اقدامی ؟

عزيزان تو ماه اقدام رفتن ب دندون پزشكي مشكلي نداره🤔🤔🤔

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
خیلی ممنونم یک سال و پنج ماهه که اقدامم این ماه آی یو آی کردم و دو هفته دیگه مشخص میشه که نتیجه بخ ...

انشاله ك ماماني

2706