2733
2739

سلام 

ما می خواهیم برای خرید عید بیایم اصفهان ولی نمی دونیم کی بیایم که هم زمان اف زمستون باشه هم جنسای عیدشون را اورده باشن . ممنون میشم راهنماییم کنید

خداوندا مرا آن ده که آن به
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الان اف زمستونه هاست 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2728
2738

عزیزم نظر و انقلاب الان آف زمستونه هاست 

مغازه دار به من گفت از 25بهمن تمام پالتوها جمع میشه و مانتو عید میارن 

نظر شخصی منه عزیزم دم عید مانتو نخر 

به شدت گرونه و همون رو بعد عید تا یک سوم قیمت میتونی بخری 

من پارسال دم عید یه مانتو خریدم 110هزار تومن 

بعد عید همون شد 69بعدم تو اردیبهشت زده بودن 39 یعنی 70تومن ارزونتر 

یعنی هنوووووز داغماااا خیلی بهم زور گفت 

ولی برای پالتو الان بیا خوبه 

پالتو سی گل توی انقلاب پالتو داشت 68 تومن خیلی هم شیک 

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...

110 تومن عاااالیه باور نمی کنی یزد قیمت پوشاکش خیلی گرونه من مانتوی عید تو یزد می خرم حدود 400 تا 500 تومن . الان مانتو اداری خریدم برای محل کارم 285 تومن

خداوندا مرا آن ده که آن به
2706