2737
2739
عنوان

فکر می‌کنید مشکلش چیه؟

980 بازدید | 18 پست
سلام مامانا

دخترم تازه رفته تو ده ماه، شب‌ها خیلی‌ بد می‌خوابه، همش خودش میزنه به در و دیوار، هی‌ بیدار میشه گریه میکنه، بهش سه‌ بار شیر میدم شب ها، در حالیکه تو این سنّ نباید برای شیر خوردن این‌همه بیدار بشه .. فکر می‌کنید مشکلش چیه؟ شبا خواب ندارم به خدا

جای مردان سیاست بنشانید درخت تا هوا تازه شود.. سهراب
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
دندون که داره در می‌آره ،ولی‌ آخه تا این حد؟ .. تا شیر هم ندم ساکت نمیشه و زار زار گریه میکنه
عزیزم از قدیم و ندیم ها گفتن مادر اگه بدونه بجه موقع دندون در آوردن چه زجری میکشه جیگر خودش رو پاره پاره میکنه به خاطر درد کشیدن بچش
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
من پسرم از 11 ماهگی دندو در آورد با هر دندون در آوردنش مو های منو باباش سفید شد
تا خود صبح نق میزد گریه میکرد تب میکرد
شب های بود منو باباش مزاشتیمش توی بتو هر کدوم یه طرفشو تکون میدادیم مثل نعنو تا آقا 10 دقیقه به خوابه
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
2740
خوش به حالت مامان لیلا ، من دخترم از سه‌ ماهگی داره دندون در می‌آره ، هنوز‌م تموم نشده اذیتهاش
گندم جون دختر منم بلند میشه می‌شینه بعضی‌ وقتها دیگه .. من شاید شبا کلا دو سه‌ ساعت بخوابم روی هم
خیلی سخت نگیر این هم دورانیه و میگذه

من هم پسرم تا 23 ماهگی از شب تا خود صبح سینم توی دهنش بود تازه روی دستم هم می خوابید اگ سینم از دهنش در میود شروع میکرد به نق زدن
نه پسر من خدا رو شکر دید دندون در آورد
احتمالا نیشاش داره در میاد که اینقدر داره اذیت میشه نیش دردش از همه دندونها بیشتره
2706