2737
2734
عنوان

زبانم بسته شده کمک!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتر بابا زشته جواب مادر شوهر دادن  بدجور از چشم می افتی تازه اگر جنجال بپا نشه....

منظورم بی احترامی نیست یا بخوام دعوا کنم  حرف منطقی که حتی گاهی شوهرم اعتراض میکنه چرا هیچی نگفتی؟؟؟؟؟

💖به لطف و مهربانی خدا ایمان دارم💖
2728
منم همينطور من اكثرررر وقتا نگاهشون ميكنم يا نشون ميدم چيزي نشنيدم

آدم اصلا میمونه چی بگه!!!!!مثل خودشون رفتار کنی خون به پا میشه سکوت می کنی میریزی تو خودت اعصابت داغون میشه

خدایا شکرت
مطمىنی شما چطوری؟

والا دوستم میگفت مادرشوهرمو میبینم دهنم بسته میشه نمیتونم حرف بزنم یکی تو کلاس خیاطی بهش گفته بود دعای معراج به ادم نیرو میده یا گفت باطل سحره یادم نیست ، انجام داده بود خییییلی راضی بود به منم گفت انجام دادم مشکل من اینه که پیش مادر شوهرم زیاد حرف میزنم به نیت سکوت و تعقل خوندم جواب داد خداییش

آدم اصلا میمونه چی بگه!!!!!مثل خودشون رفتار کنی خون به پا میشه سکوت می کنی میریزی تو خودت اعصابت داغ ...

واقعاً من اكثر وقتا ميام خونه مي شينم گريه ميكنم يا همونجا بغضمو همش قورت ميدم

بیخیال حالا حرفم بزنی فکر میکنی تاثیر داره!فقط خودت خسته میشی.کلا توی خانواده شوهر باید یه گوشت در باشه و یکی دروازه. من خودم معمولا حرفاشونو نشنیده میگیرم و مثل بز به قول شما نگاشون میکنم بعدا از شوهرم میخوام خودش بره باهاشون صحبت کنه و بگه رفتارشون اشتباه و خودشونو جلو من و شوهرم از چشم ميندازم با این کارا و نهایتا ممکنه عواقب بدی داشته باشه این رفتارها.همین حالا یا گوش میکنن و عمل میکنن یا نمیکنم و ما ارتباطمون رو کمتر میکنیم. نیازی هم به اذیت کردن و خسته کردن زبون خودمم نیست.

2738
واقعاً من اكثر وقتا ميام خونه مي شينم گريه ميكنم يا همونجا بغضمو همش قورت ميدم

دقیقا منم 

البته الان رفت و آمدمون خیلی کم شده راحت ترم

ولی بدی هایی که کردن همش تو ذهنمه و مرور میشه هی نمیدونم چطوری آروم شم

خدایا شکرت
دقیقا منم  البته الان رفت و آمدمون خیلی کم شده راحت ترم ولی بدی هایی که کردن همش تو ذهنمه و م ...

ناراحتياتو بنويس ببين از ذهنش كمرنگ ميشن با چيزا و ادماي ديگه خودتو سرگرم كن

ناراحتياتو بنويس ببين از ذهنش كمرنگ ميشن با چيزا و ادماي ديگه خودتو سرگرم كن

بنویسم بدتر میشه دقیق تر مرور میشه😅

جز شوهرم با کسی نمی تونم در این مورد راحت باشم

خدایا شکرت
2706