2733
2734

سلام خانما. 2سال درگیر یه پرونده ایم. به طریقی پولمون رفت توسط یه کلاهبردار . کلی مدرک و شاهد و عکس و ... بردیم واسه پرونده ولی طرف مقابلمون پارتی داره و همه چیز به ضرر ما شده. خدا نگذره از این قاضی های بی وجدان و پول پرست . چطور میتونن به راحتی حق رو ناحق کنن.   خدایا دو سال کارم شده غصه.این پول تمام سرمایمون بود. الان با این گرونی دیگه چطور میتونیم از اول شروع کنیم .   خانما هدفم از این تاپیک اینه که با دلای پاکتون  دعا کنید.اخرین راه که اعاده دادرسی هست به نفع ما تموم بشه. دیگه خسته شدیم.   🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خداکمکت کنه استارتر.ان شاالله کارتون درست شه 

خیلی سخته برادرمنم دوساله اسیراین بی عدالتیه دادگاهه اسیراین پولکی شدن قاضی و وکیله😔😔😔

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2738
بخدا.دادگاه بدترین جاست. آدم خیلی اذیت و نا امید میشه.

نرفتم خداروشکر اما اطرافم بودن کساییکه کارشون افتاده وکلی هم خرج کردنو وقت گذاشتن آخرشم هرکی بیشرفا کارشون راه میوفته

قدر لحظه هامون  بیشتر بدونیم شاید همین الان که توش هستیم بهترین لحظه ی عمرمون باشه☺
خداکمکت کنه استارتر.ان شاالله کارتون درست شه  خیلی سخته برادرمنم دوساله اسیراین بی عدالتیه داد ...

پس شما میتونید درکم کنید که چی می کشیم از این بی عدالتی قاضی ها

پس شما میتونید درکم کنید که چی می کشیم از این بی عدالتی قاضی ها

آره دقیقامیفهمم چی میگی😢😢😢😢

توکل کن برخدا.ذکر یاباب الحوائج زیادبگو.ان شاالله گره ازکارت بازبشه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2706