2733
2739
عنوان

مامانا یه مشکل دیگه !

878 بازدید | 6 پست
سلام امروز رفتم سونو , هفته 6 ام , هنوز ساک یا کیسه جنینی تشکیل نشده , این یعنی چی ؟
یعنی شاید حاملگیم پوچه ؟
کسی تجربه اشو نداشته ؟
وای درد دندون کم بود اینم اضافه شد!
زود رفتی باید 8 هفته ات تموم بشه بعد بری خیلی ها مثل شما تو نینی سایت بودند که زود رفتند و دکی گفته نینیشون تشکیل نشده 2 هفته بعد برو حتما نینی هست برای خواهر منم همینطوری شد گفتند جنین دیر تشکیل شده مخصوصا اگر پریت منظم نبوده باشه
می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سونوی چی انجام داده ؟ داخلی یا از روی شکم
تو این هفته باید سونوی واژینال انجام بشه ، یک هفته دیگه دوباره برو ، انشاءاله که ساک اولیه تشکیل شده ( در ضمن ممکنه تو هفته ات هم اشتباهی کرده باشی )
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…
2742

هفته هشت مهمه چون قلب رو چک میکنند ، در واقع ساک اولیه تو هفته 5 یا شش باید روئیت بشه ، ولی در مواردی که لقاح دیرتر از اونچه که شخص یا پزشک فکرش رو میکنه انجام بشه ، دیرتر ساک هم تشکیل میشه

یاس عزیز ، دلشوره به خودت راه نده ، انشاءاله مال شما هم تو این هفته دیده میشه ، گفتم که ممکنه لقاح دیرتر از موقعی که فکر میکنی صورت گرفته باشه
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…
عزیزم تو این هفته باید ساک تشکیل شده باشه ساک منو تو هفته 5 نشون داد اونم سونوی عادی حتما برو سونوی واژینال شاید خارج رحمی باشه آخه من بارداری اولم سقط شد دومی نشون نمی داد رفتم واژینال خارج رحمی بود
دانی که چیست دولت دیدار یار دیدن در کوی او گدایی بر خسروی گزیدن
تو این هفته باید ساک حاملگی تشکیل شده باشه مگر این که تاریخ پری رو اشتباه کرده باشی .
من آخرهای هفته پنج بود که رفتم سونو دکترم گفت همه چیزش تشکیل شده بند ناف . جفت . کیسه . ساک و یک نی نی اندازه یک دانه برنج منتها قلبش هنوز نمی زد که هفته هفت بود که دوباره رفتم اون رو هم شنیدم . انشاا... که مشکلی نیست خانمی . معمولا دکتر ها دو هفته زمان می دن و دوباره سونو می کنن تا مطمئن بشن تا اون موقع حسابی به خودت برس.