2737
2734
عنوان

خرید سیسمونی مفید

| مشاهده متن کامل بحث + 8506 بازدید | 106 پست
مرسی شیدا جون
آره در مورد قیمت اینجوریه

بچه ها به نظرتون این چیزا رو خارجی و مارک بگیرم؟یا ایرانی؟
خوب نمیخوام به خانواده ام فشار بیارم ولی میترسم ایرانیش جنسش خوب نباشه
وبلاگ فروش لباسهای مجلسی در حد نو

www.lebas91.blogfa.com
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قنداق فرنگی به درد نمی خوره ،تخت و پارک برای خو ابیدن بچه خوبه ولی تخت نوزاد استانداردتره،مغازه ها تیکه ها رو جدا نمیدن خودت تکی بخر،تأکید میکنم کریر خیلی به درد میخوره
تو را هر لحظه به خاطر می آورم،شاید دوست داشتن همین باشد.
آره نانا جون نمیخوام خیلی گرون بخرم ولی صندلی ماشین فکر کنم باید جنس خوب بخرم به خاطر ایمنیش نظرت چیه؟

راستی یه مدل گهواره ایرانی دیدم گهواره میلاد بود اسمش
از توری های پشه بندی هم داشت
اونو در نظر داشتم واسه کنار تخت خودمون توی اتاقمون جا میشد
قیمتشم 70 بود ولی ظاهرش افتضاح!

www.lebas91.blogfa.com
2731
نه اصلا لازم نیست مارک بگیری ببین من صندلی ماشین رو روش خیلی حساس بودم چون ماشینم ام وی ام 110 هست خیلی ایمنی نداره گفتم صندلی ماشین رو یه کم محکم بگیرم

تخت پارک که اصلا مهم نیست تازه غیر مارک هاش خوشگل تره اصلا به مارک توجه نکن
اصلا به خانوادت فشار نیار
مهربانو کریر رو از همون اول استفاده کردی؟
یا برای بیمارستان ساک حمل داشتی؟
میگن کریر رو نمیشه زیر 3 ماه استفاده کرد به خاطر قوسی که داره
نظرت چیه؟

راستی شما خارجی گرفتین؟یا ایرانی؟

راستی اگه بخوام تکی بخرم ست گیرم میاد؟فکر کنم باید خیلی بگردم نه؟

www.lebas91.blogfa.com
منم با شیدا موافقم کاری به مارک ننداشته باش و یه چیز شیک با قیمت مناسب بگیر......خانمی من برم لالا.........برا من سر زایمانت حتما دعا کن ......مشکل دارم اساسی ........التماس دعــــــــــــــا
من همه چی گرفتم رورئک ،صندلی غذا،کالسکه،آغوش، ولی خیلی استفاده ندارن یعنی بود و نبودشون زیاد فرقی نمیکنه بچه ام یه سالشه ومن بیشتر از همه از کریر استفاده کردم،من مارک ماما لاو اصل گرفته بودم که الان خیلی گرون شده ولی سعی کن خارجی بگیری
تو را هر لحظه به خاطر می آورم،شاید دوست داشتن همین باشد.
2740
آره شیدا جون در مورد صندلی ماشین باهات موافقم

من حتما تخت و کمد و ویترین رو میخرم ولی توی بقیه وسایل شک دارم

چون نی نی اولاش باید پیشم بخوابه و تیو اتاق خودمون میخوام یه گهواره بخرم آخه تخت پارک هم گرونه
مقرون به صرفه نیست اصلا

www.lebas91.blogfa.com
من هنوز نی نیم به دنیا نیومده!
اما با مطالعاتی که انجام دااااادم! اگر کمتر از این جا داشتم می دادم یه تخت برا کنار تخت خودم تو اتاق خواب درست کنن.
و بعدا ان شالله وقتی جام قطعی شد براش تخت نوزاد نوجوان یا نوجوان می گرفتم ( نوجوانا رو می شه با یه محافظ تبدیل به یک تخت امن برا بچه های کوچیکتر کرد ) و الان کمد لباس یا دراور برا نی نی می گرفتم و یه ویترین ... البته ویترینم واجب نیست اما رنگ و روی خونه رو بچگانه می کنه با اسباب بازیای توش! مامانم هم ازش بدش میاد می گه فقط جای جمع شدن خاکه ... هههه :دی
در مورد کریر و ساک حمل... واقعیت اینه که اصلا این دو تا ربط زیادی به هم ندارن! ما ایرانی ها می گیم این به جای اونه و این عادت بدیه!
ساک حمل ساک حمله... سبکه... فک کنم حتی تا سه ماهم نی نی توش جا نشه! باید با دست جابجاش کنی... می تونی نی نی رو بغل کنی... من به شخصه حس می کنم نینی تو بغل امنیتش بیشتره حتی... البته خریدم! اما یه جوریه...فک نکنم به دردم بخوره! مامانم می گفت ما که بچه بودیم تو ساک حملمون تو خونه می خوابیدیم حتی!
کریر هم رو ست کالسکه ام بود... خیلی سایت ها رو خوندم که بفهمم ایم واقعا به چه درد می خوره! می دونی ؟ .. واقعا وزنش زیاده و اصلا مناسب حمل نی نی نیست! در واقع کریر ها صندلی ماشی صفر سال تا حدود 12-13 کیلو شدن بچه ( یک سال ) هستن... فرق بزرگشون با صندلی ماشین اینه که می شه از ماشین درشون آورد و لازم نیس نی نی رو وقتی خوابیده تو ماشین بیرون بیاری از تو رخت خوابش! و با همین صندلیه یه سره بلندش می کنی!
صندلی ماشین هایی هم هستن که از صفر سال تا وزن های بالاتر و سن های بیشتر استفاده می شن... این به انخاب خودت بستگی داره که صندلی بگیری قابل استفاده از بدو تولد یا کریر بگیری تا یه سال!
برا خوابوندن تو خونه من یه چیزی گرفتم که بهش می گن کری کات... یه کم از ساک حمل بزرگتره و مثه گهواره تکون می خوره... بعضیا می گن صندلی ماشینم می شه... اما به نظر من خوب فیکس نمی شه تو ماشین و برا این کار امن نیست! مارک مامالاو خریدم 140 ... البته اینم خیلی بزرگ نیست و نی نی که بزرگتر می شه زود از استفاده میفته... بیشتر برا تکون دادن نی نی تا 8-9 ماهه تا خوابش ببره اون تو!
یه وسیله هم هست... راکر... مارک پگ پرگو . ندیدمش. اما هم کار نی نی لای لای می کنه. هم ظاهرا همین پگ پرگوش می تونه صندلی ماشین هم باشه! البته تاکید می کنم که ندیدمش... باید ببینی خوب بسته می شه به ماشین که به جای کریر و در عین حال به عنوان نی نی لای لای بگیریش یا نه!
من که بچه خواهر شوهرم الان 25 روزش هست از روزی که دنیا اومد نتونستیم بذاریم تو کریر هر دفعه با کلی مکافات اول باید کلی چیز بذاریم تو کریر تا بیاد بالا که بچه کمرش صاف بشه بعد باید مامانش بشینه پیشش که حالا که اومده بالا یه وقت نیوفته.........فقط از 2 تا 3 ماهگی به بعد که حالت نمیه نشسته میشه گذاشته قابل استفاده هست.
مهربانو جان میشه اگه یادته یه حدود قمت بهم بدی؟
هرچند که به ثانیه قیمت بالا میره
مامالاو کجایی هست؟
کریر سنگین نیست ؟سختت نیست بچه رو جا بجا کنی باهاش؟آخه جاریم به زور بچه رو که 3 ماهش بود با کریر جابجا میکرد

www.lebas91.blogfa.com
2706