2733
2734

صبح بخیر 

رفتم بیمارستان صارم واسه نازایی ، البته چند بار باردار شدم اما پوچ بوده و یا قلبش تشکیل نشده . ازمایش خون دادیم گفتن خون من خون همسرم رو نمیشناسه و همین باعث سقط میشه راهش اینه انتقال خون از هپسرم به من انجام بدن ، البته این انتقال خون که میگن یه جورایی مث واکسن زدنه ....

شما موردی شبیه من داشتین یا شنیدین؟ بنظرتون درمان داره؟ یعنی با این روشها امیدی هست؟ خیلی داغونم 

خدایا هیچوقت نمیگم دستم رو بگیر چون توی تمام لحظه های زندگی ام دستم رو گرفتی ، پس فقط میگم "دستم رو ول نکن" ....آمین 🌹

لطفا اگه کسی اطلاعاتی یا تجربه ای داره بیاد حد اقل دلداریم بده ....

خدایا هیچوقت نمیگم دستم رو بگیر چون توی تمام لحظه های زندگی ام دستم رو گرفتی ، پس فقط میگم "دستم رو ول نکن" ....آمین 🌹
لطفا اگه کسی اطلاعاتی یا تجربه ای داره بیاد حد اقل دلداریم بده ....

عزیزم همین که مشکل را فهمیدین خیلی خوبه و اینکه درمانم داره برو دنبال کارهات ایشالا به زودی بارداری موفقیت امیزی داشته باشی 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همین که مشکل را فهمیدین خیلی خوبه و اینکه درمانم داره برو دنبال کارهات ایشالا به زودی بارداری ...

یعنی راسته که درمان داره؟ ....خیلی نگرانم ...اگه نشه چی

2731

تو رو خدا هرکس این پست رو میخونه واسم دعا کنه نتیجه بگیرم.... 

یعنی راسته که درمان داره؟ ....خیلی نگرانم ...اگه نشه چی

من شنیدم یه چیزهایی و درمان داره و خیلی ها درمان کردن ببین سقط مکرر عوامل زیادی باعثش میشه مثلا یکی انعقاد خون داره باید هپارین بزنه یکی ایمنی بدنش بالاس باید سرم بزنه یکی مثل شما باید اینکار را بکنی تا هم تجربه شکست و سقط را دیگه نداشته باشی هم صاحب بچه بشی حالا که مشکل را فهمیدی چرا که درمان نکنی خودت را بسپار به دکترا خودشون میدونن چکار کنن

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2740
من دوستم شرایط شما رو داشت و ۵بار حاملگی پوچ بعد از تزریق خون همسرش دخترش دنیا اومد اسفند شش سالش تم ...

وای خدا یعنی میشه منم،.....

من برات دعا میکنم.ولی یه سوال مگه قبل ازدواج ازمایش خون ندادین؟ گروه خونی تو و همسرت چیه؟

ممنون عزیزم. 

میگن اون آز خون فرق میکنه ، هر دومون o+ 

من شنیدم یه چیزهایی و درمان داره و خیلی ها درمان کردن ببین سقط مکرر عوامل زیادی باعثش میشه مثلا یکی ...

بدبختی من کم نیست هر قدمی بر میدارم درگیر میشم. بهم گفتن انعقاد خون و ایمنی داری که تحت درمان بودم ولی نشد ، ۴ بار سقط کردم تا حالا همه اش پووووچ ....حالا هم که رفتم صارم میگن مشکلت همینه و باید قبل ازivfحتما انتقال خون همسر انجام بدی 

ایت الکرسی خوندم برات انشاله بزودی زود باردار میشی عزیزم توکل کن بخدا و سعی کن استرس نداشته باشی

ممنونم از محبتت ... انشاالله همگی حاجت روا بشیم 

2706