2737
2739
عنوان

وابستگی شوهر به خانواده خود

255 بازدید | 9 پست

سلام من حدود پنج سالی میشه ازدواج کردم شوهرم تحت تاثیر خونوادش اصلا به حرفای من اهمیت نمیده دو سالی میشه که با پدرش کار میکنه هر پولی رو که درمیاره در اختیار خونواده خودش میزاره اونا هم یه پول بخور و نمیری بهش میدن خسته شدم نمیدونم چیکار کنم باهاش حرف زدم گفتم که کارشو جدا کنه اما گوش نمیده شما راه حلی دارین که به من کمک کنه؟

من راه حلی ندارم ولی از خدا میخوام بهترین راهکار رو جلوی پات بزاره

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما بگو حساب كتابش رو جدا كنه چون يهو نميتوني بگي كارت رو جدا كن اونم اون كه اينقدر وابسته به اوناس

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2742

ازش پول بیشتر بخواه واسش خرج بتراش  تنها راهکاری که به ذهنم میرسه تا میتونی ازش پول در بیار بخواه به زور 😞

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

بیفایدست. اگر هم جدا کنی از پدرش اگر شکست بخوره هر چی کاسه کوزست تو سر تو میشکنه.

فقط باید توقعت زیاد باشه از شوهرت تا به یک بخور و نمیر راضی نباشه.

فبای آلاء ربکما تکذبان
2738