2737
2734
عنوان

عرق رازیانه

2141 بازدید | 10 پست
سلام دوستان
من تنبلی تخمدان دارم 1 ماهه عرق رازیانه میخورم .....20 این ماه پری اومد اما خیلی کم قطره قطره
و هنوز ادامه داره ..اعصابم ریخته به هم.خیلی نگرانم.کمک کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تنبلی تخمدان نداشتم یعنی هرماه پری میومد ولی گاهی وقتا دیر و زود میشد ولی دکتر بهم عرق رازیانه و رازک و بومادران داد گفت روزی یک لیوان صبح ، یک لیوان شب از مخلوط این 3 تا بخور و سعی کن سر ساعت مشخصی هر روز بخوری بجز ایام پریودی تا دو سه ماه این کارو کردم ولی بدون جلوگیری باردار نشدم دوباره رفتم پیشش گفت دیگه بسه اونا رو نخور ولی یه قرص گیاهی داد بنام مفتاح اونو که خوردم همون ماه جواب داد و باردار شدم خودش می گفت خیلی ها با این قرص جواب گرفتن حتی برا بعضیها دو قلو هم میشده این قرصی که گفتم فکر کنم خودش درست می کنه من مشهدی هستم اگر خواستی آدرسشو بهت میدم
سلام هلن جون نگران نباش منم اینجوری بودم توی یک سالی که واسه بارداری اقدام کرده بودم هر ماه یه مدل پریود می شدم عرق رازیانه هم استفاده کردم اگه دارو مصرف می کنی مثل متفورمین یا لتروزل حتما با پزشکت مشورت کن بعد رازیانه بخور
2740
ممنونم دوستان
نه ستاره جان اصلا
منظم نبود..
نیایش جان به من گفتن صبح ظهر عصر تا 40 روز یک فنجان عرق رازیانه بخورم بعد که پری اومد دیگه نخورم اما به جای ان صبح یک فنجان عرق زیره ظهر یک فنجان عرق مورد عصر یک فنجان عرق بومادران.اما باز هم با یک کلینیک طب سنتی در میان بذار عزیزم