2752
2734
2731

من ی دونه خریدم دستی تمام ژله ایه. ۳۸ت

من ی چیزی میخاستم ک قسمت پمپش خیلی نرم باشه ک دست و خسته نکنه فروشنده اینو نشونمون داد. شیر دوش و توی ساک بیمارستانم بذار. چون اونجا شیر خیلی کمه دوشیده شه بهتره ک اگه بخاطر نداشتن سرسینه بچه سینه نگرف با قطره چکون بش شیر بدن

منون عزیزم، من خیلی بی تجربه هستم، شاغلم فعلن نیستم،میشه بگید کاربرد شیر دوش کجاست؟

عزيزم اگه ميخواي سركار يا بيرون بري و شيتو بدوشي بخر وگرنه لازم نميشه ازين معموليا هم جواب ميده.ايشالا زايمان كردي بعدش ببين وضعيت شيرت چطوريه.از الان نخر

من ی دونه خریدم دستی تمام ژله ایه. ۳۸ت من ی چیزی میخاستم ک قسمت پمپش خیلی نرم باشه ک دست و خسته نکن ...

خانومی حالا که حرف ساک بیمارستان شد میشه بگید چه چیزای داخل ساک بیمارستان بزارم بر اساس تجربه خودتون؟

خانومی حالا که حرف ساک بیمارستان شد میشه بگید چه چیزای داخل ساک بیمارستان بزارم بر اساس تجربه خودتون ...

عزیزم در مورد ساک خیلی اطلاعات ندارم فقط دو چیز واسم مهمه. یکی قطره چکونه.یکی ام شیردوش

چون اون روز اول شیر مادر یا خیلی کمه یا نیس با قطره چکون شیر خشک بدن ب بچه ک قندش نیفته. شیر دوشم واسه بیرون اومدن سرسینه و شیر نموندن داخل سینه خیلی بدرد بخوره

مارک شیردوشی ک خریدم و نمیدونم عزیزم.ولی تمومش ژله ای و سفید رنگه و پمپش خیلی نرم و خوبه