2737
2734
عنوان

سوال از مامانایی که آمنیوسنتز انجام دادند

| مشاهده متن کامل بحث + 551378 بازدید | 4298 پست
ن هیچ چیز نبود نگران نباش. واسه ما هم جنین تکون میخورد ولی خب دکتر باید دقتش زیاد باشه ک بتونه مایع ...

مایعش ک دیدم شفاف بود.خدا از دهنت بشنوه ک چیزی نشده باشه.خیلی ممنونم ک جوابمو دادی

مایعش ک دیدم شفاف بود.خدا از دهنت بشنوه ک چیزی نشده باشه.خیلی ممنونم ک جوابمو دادی

پس حال بچت خوب خوبه نگران نباش 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام رهای عزیز، با اقداما چطور پیش میری؟؟؟؟ شکر منم خوبم و اگ خدا بخواد تیرماه اقداممو شروع میکنم

منم خوبم خدا روشکر💕

انشاالله زود زود باردار میشی و خبر خوشت رو اینجا اعلام میکنی🎉

خدایا هرچی تو صلاح میدونی برام من تسلیم توام❣
2742
منم خوبم خدا روشکر💕 انشاالله زود زود باردار میشی و خبر خوشت رو اینجا اعلام میکنی🎉

الهی امین

باردار شدین شما؟؟؟

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

وای خدا بالاخره بعد۲۶روز جواب امنیوسنتز من اومد و گفتن بچه سالمه،انشالله هیچ کس تو این انتظار و بلاتکلیفی نباشه من تو این چند وقته هزار بار مردم و زنده شدم ولی دیدم دیگه نمیشه سپردم به خدا ک اگه عمرش ب دنیاس صحیح و سالم بزاره تو بغلم اگرم نیست بهم صبر بده،خدا جواب دعاهامو داد و گل پسرم صحیح وسالمه 

2738
الهی امین باردار شدین شما؟؟؟

سلام مرضیه جون عزیز💕

من دو روز مونده به پریودم رفتم آزمایش چون مشکل معده داشتم دکتر گفت آز خون بتا بده،منفی شد،

خفته بعدش پریودیم عقب افتاد و احتمال دادم واسه استرس امتحاناتمه،

بی بی چک زدم مثبت شد خودم گفتم شاید مثبت کاذبه،

همون روز رفتم آزمایش همش منتظر بودم شوهرم بگه منفیه، ولی

در کمال تعجب من جواب آزمایش خونم مثبت شد😊

و رفتم دکتر،

دکتر همون وقت سونو کرد منو و گفت ساک حاملگی رویت نشده، فرستاد منو تیتر بتا بدم که ببینه تو ۴۸ ساعت بتام تغییر میکنه یانه ، خداروشکر بتا خوب بود

دو هفته دیگه دوباره باید برم سونو تا ساک حاملگی رو ببینه

خیلی دعام کنید که همه چی خوب پیش بره  و منم بچمو سالم بغل بگیرم.⚘

حالا یکی نبود به این دکتره بگه اینقدر زود که نباید سونو کرد آخه!!!فقط میخوان استرس وارد کنن به مریض

سلام رهای عزیزم مبارکهه. انشالله اینسری بارداری خب و بدون استرس طی میکنی. فقط بهتره تا وقتی صدای قلبشو نشنیدی ب کسی نگی بارداری. کلا سونو برای دیدن ساک باید ۶ هفته ۴روز باشی نیمخواد تا ۸ هفته سونو بری الکی استرس میدنت ۸ هفته برو صدای تو دلیتم بشنوووو اسیدفولیک و ویتامین دی حتما مصرف کن.

سلام مرضیه جون عزیز💕 من دو روز مونده به پریودم رفتم آزمایش چون مشکل معده داشتم دکتر گفت آز خون بتا ...

واااای خدایا چ خبر خووووبی **،، 

خداروشکر عززززیززززدلم. مبارک باشه خانمی. 

ان شالله این دوران رو بدون استرس بگذرونی و نی نی خوشملتو سالم بغل بگیری. 

خدایا شکرت. 

خییییییییلی خوشحالم برات عزیزم 💖💖

سلام رهای عزیزم مبارکهه. انشالله اینسری بارداری خب و بدون استرس طی میکنی. فقط بهتره تا وقتی صدای قلب ...

از خانواده هامون که نمی شد پنهان کرد،قرار شد تا ان تی و اکو قلب به بقیه فامیلا نگیم.

۲۶ ام نوبت داشتم که گفتم ۹ ام اون ماه برم بهتره🌸

من هرشب یاد شما و یگانه جون میکنم ان شا الله بزودی شما هم اینجا خبر بارداری تون رو اعلام کنید💕

واااای خدایا چ خبر خووووبی **،،  خداروشکر عززززیززززدلم. مبارک باشه خانمی.  ان شالله این ...

مررررسی عزیز دلم❤ 

ایشالا قسمت خودت،

همیشه برای تو و مرضیه عزیز هم دعا میکنم خدا به هممون بچه سالم و صالح بده الهی🌻

2706