2733
2734
من الان هفته 24 هستم دیروز خیلی حرکت نینیمو حس کردم اما امروز خیلی کمه حتی وقتی چیز شیرین می خورم و به پهلوی چپ می خوابم خیلی ضعیف حس می کنم
کسی تجربه ای داره؟؟؟؟
دلم شور افتاده
آره عزیزم طبیعیه
جنین شما حرکات جهشی و غلطشی داره ولی شما تنها حرکاتی را بهتر و دقیقتر حس می کنید که بیست ثانیه یا بیشتر طول بکشند.

هر جنینی نیز الگوی حرکتی ویژه خودش را دارد. ضمن اینکه دوره های خواب و بیداری جنین، مستقل از خواب و بیداری مادر است. طبق پژوهشها، متوسط مدت خواب آرام جنین 23 دقیقه است. بنابراین اگر جنین تان حرکت نکرد ،نگران نباشید، چون ممکن است جنین تان خواب باشد.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عزیزم نگران نباش.اگه بعد از خوردن چیز شیرین و خوابیدن به پهلوی چپ در عرض 2ساعت 10 تکون حس کردی کافیه.1ساعت 5تا و نیم ساعت 3تا
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

جهانم بی تو الف ندارد... خدایا،هیچ پدر و مادری رو با بچه ش امتحان نکن....""آمین""
مامان مهربون نگرون کاملا" طبیعیه.....من تو بارداریم کارم خیلی سنگین و پرتحرک بود واسه همین فندقم هم خیلی در طول هفته تکون می خورد....ولی اخر هفته اون هم با مامانش استراحت می کرد.....الان هم دخترم یکی از شیطونترین موجودات روی زمینه.....
گاهی اونقدر خدا زود به خواستمون جواب می ده که باورمون نمی شه از طرف اون بوده...اینجاست که می گیم :"عجب شانسی آوردم"
2740