2733
2734

OFFICE

SENDER

WEIGHT

EVENT_TYPE

EVENT_GMT_DT

DELIV_LOCATION

SIGNATORY

NON_DELIVERY_REASON

NON_DELIVERY_MEASURE

DE330

GERMANY

Receive item from customer (Otb)

7/30/2012 11:51:00 AM

DE330

GERMANY

Receive item at office of exchange (Otb)

7/31/2012 4:51:00 AM

DE330

GERMANY

Insert item into bag (Otb)

8/8/2012 6:23:00 PM

DE101

GERMANY

Send item abroad (EDI-received)

8/9/2012 7:30:00 AM

بچها نگاه کنین اینو

من یک ماه و نیمِ پیش یه بسته پستی فرستادم ایران

علی تو این صفحه که مال پست ایران سعی‌ کردم بفهمم بستم کجاست ، آخه هنوز نرسیده دستشون

ولی‌ من از این صفحه هیچی‌ نفهمیدم

یعنی‌ فقط سطر اولو مولمه که روزیه که من بسته رو فرستادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم هرچی هست از آلمان هنوز به ایران نرسیده چون هی کدهای مختلف آلمان داده شده
و هیچ حرفی از مراکز ایران نزده
ببین به اون کسی که ایران هستش بگو بره پست مرکزی ببینه براشون بسته ای نیومده؟ اگر نه از آلمان پیگیری کن
بعدم اگه تونستی یه سر هم به سایت پست آلمان بزن ببین اونجا چیزی از ارسال به ایران زدن
دخترم نهال 30 اردیبهشت 92 قدم در این دنیا گذاشت و زندگیمونو روشن کرد
ولی اگه به ایران نرسیده پس چرا تو سایت ایران ثبت شده!
شاید مشخصات رو از آلمان گرفتن شبکه ای چیزی دارن!!!!!!!!!!!!! چی بگم ولی هیچی درباره دریافت و یا کد پست خونه تو ایران رو نداره
2738
وای مرسی‌ بچهاا

چیکار کنم حالا؟

مامان ندا جون از آلمان اومده

من اینجا مراتب پیگیری کردم تاریخِ ۱۷ شهریور هم رسیده ایران از اون به بعد معلم نیست کجاست

پست مرکزی کجاست عزیزم؟؟
شکیبا جون اگر برگشت خورده پس چرا نگفته تو ایران تحویل کجاداده شده و بعد برگشت خورده
چون یه بار بسته من برگشت خورده بود نوشته بود تحویل کجا دادن و از چه مرحله ای برگشت خورده این اصلا اسمی از کد ایران نیاورده
از همه مادرهایی که نی نی دارن دعوت میکنم یک عکس 13 در 18 یا همون کارت پستالی در اتلیه من مهمون باشن و این هدیه دخترم بهاران خانم هست به همه نی نی ها ی گل شما برای رزو با تلفن 09194400420 تماس بگیرین در ضمن من شرق تهران هستم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=286864&PostID=11348604#11348604
آزادی ... هر چی میخوای پشت سرم بگو ... مهم اینه من و هدفم بزرگتر از مغز کوچیک و یاوه گویی هات هستیم
2706