2733
2739

من خودم چند سال خواننده خاموش بودم یادمه یک مدتی تب ف..ا..ل قهوه گرفتن داغ شده بود تو سایت بعضیا خیلی حرفه ای و رایگان میگرفتن بچه های خیلی تعریف میکردن که چه درست و خوب گفته و فلان .منم وسوسه شدم شدید بیام عکس فنجونم رو بزارم

بماند که بعد ایجاد کاربری به هیچ کدوم از تاپیک ها نمیرسیدم وقتی زبل شده بودم نی نی یارها ممنوع کردن و از بیخ و بن ریشه اش زده شد

کاربر ناکام شدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکی تاپیک داستان زندگیشو گذاشت که از شوهرش بخاطر فلان مشکلش جدا شده.

منم بخاطر همین مشکل از نامزدم چندوقته جداشدم.

سریع عضو شدم ازش اطلاعات و امار بگیرم و ببینم کارم درست بوده یا نه.

خلاصه کلی به دردم خورد و تجربه هاشم در اختیارم قرار داد.خدا خیرش بده منو ی دل کرد.

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 
2740

اومدم داستان زندگیمو بگم😁هر دفعه سرچ‌میکردم داستان زایمان اینجارو میاورد😐

بعد خیلی خودمو آماده کرده بودم که بگن دروغه و الکیه 

ولی نگفتن 😁😁😁

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...

من تو سرچام واسه سورپرايز ديده بودمش يه تاپيك خيلي جامع بود بعد اونو ميخوندم بعد ديگه كم كم ته هر سرچم ني ني سايتو زدم بعد از دوماه ياد گرفتم موضات به روزو بخونم بعدشم از خواستم عضو شم كه نشد بيخيال شدم بعد از چند ماه دوباره تلاش كردم ديگه عضو شدم

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻

من حامله شده بودم ميخواستم سقط كنم البته الان دخترم.٦ سالشه 😬

گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
2706