2752
2734
عنوان

چه کسی در دوران بارداری آمپول هپارین تزریق کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 113148 بازدید | 94 پست
ببخشید سلام
این نینی سایت من را راه نمی داد حالا دیدم میتونم بیام نیکا جون بله من همون آناهیتا هستم بعد 9 سال بچه دار شدم هپارین هم برای اینکه کا ر جفت خوب انجام بشه میدن معمولا برای کسانی هست که سقط داشتن عزیزم من بعد هفته دوم زدم خواستین دستورات بعد عمل را بذارم یک صفحه بود ونوس جان عزیزم اصلا اینطور فکر نکن اصلا اونقدر رقیق نمیشه دور از جون ------- عزیزم اتفاقا هپارین دو کار میکنه اول اکسیژن به راحتی از طریق جفت میرسه دوم فشار خونت دبالا نمیره بعد خطر سکته را کم میکنه بخاطر اون داروها البته درمانگاه میگفت عزیزم دستگاه انسولین یک چیز که سوزن درونش قرار میگیره بعد یک دکمه داری میزنی سریع اونقدر نه درد داره نه جاش میمونه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آناهیتا خانم...اگه اشتباه نکنم همسر شما هم ضعیف بودن نه؟ منم یه سقط داشتم ...خود ایمنی تیروئید دارم ...بعضیا می گن هپارین ...بعضی دکترا می گن آسپرین.....تازه همسرم هم خیلی قوی نیست....نی نی من قلب داشت ولی در 9 هفته دیگه رشد نکرد....دلیل سقط هم به خوبی معلوم نیست...یا اسپرمه یا خود ایمنی....به نظر شما من هم هپارین بزنم؟ یا برم iui کنم؟ البته من خودم هم تنیلی تخمدان دارم ولی این قضیه تا حالا باعث ناباروریم نشده....یعنی راحت باردار می شم
Lilypie First Birthday tickers
ونوس عزیزم تو دستگاه انسولین اصلا سوزن را نمیبینی میتونی زاویش را تنظیم کنی دیگه راحت و سریع بدون ترس آمپول میزنی البته اولش میترسیدم ولی بعد درد ندا ره عزیزم این تایپ کردنم شاهکارپسره هست بوس
2731
نیکا جون من و شما بیشتر باید جور این شوهر های لوس را بکشیم عزیزم شوهرم به زور میاومد من بیشتر سختیها رو تحمل کدم آره عزیزم آسپرین - هپارین - آمپول پروژسترون بخاطر اینکه رویان میگفت اثرش بیشتره تا آخر ماه 8 استفاده کردم عزیزم ماه آخر هم کارن 1 هفته زود بدنیا اومد خلاصه ما باید جور هندوستان کشیم عزیزم ولی الن یادم رفته ا.ون استرسها و درد ها میگم جای فلور گلم واقعا خالی هست
ونوس عزیزم اصلا اون آمپول رو که یک روز بزنی به من هم گفتن ولیث گفتن این بهتر جواب میده من سر ساعت آمپولهام و میزدم مثلا 7 صبح و 8 شب یک فاصله زمانی را رویان داده بود من هم دقیقا اجا میکردم ببخشید پسره کلیدها رو کنده نمیتونم قشنگ تایپ کنم
2740
آناهیتا جون من تهران نیستم....دکترم گفت اگه اقدام کردی تا 6 ماه باردار نشدی iui کن....ولی تاکید کرد که این روش برای درمان ناباروری هست نه مشکل سقط جنین به علت اسپرم ضعیف! میکرو تضمین می کنه که سقط نشه؟
Lilypie First Birthday tickers
آناهیتا جون ممنونم از لطفت . مرسی که اینقدر خوب منو راهنمایی میکنی و دلداریم میدی . حتماً این دستگاه رو میخرم تا راحت تر آمپولم رو بزنم . خدا پسر کوچولی شیطون شما رو هم براتون حفظ کنه . انشاء الله خدا یه نی نی شیطون و سالم هم به نیکا جون بده و سال دیگه نی نی نیکا دگمه های کیبورد رو بکنه .
برای من هم دعا کنید که خدا یه نی نی سالم به من و شوشو جون بده .