2733
2739
عنوان

كمك خاستگارى

682 بازدید | 61 پست

سلام من ٤ سال با اين اقا دوست بودم البته قهر اشتى خيلى داشتيم ٢٦ سالم هست كلاً از سال دوم ميگفت خاستگارى بيام ولى من خوب علاقه به ازدواج نداشتم . با مادرم تنها زندگى ميكنم . ترسم از ازدواج به خاطر اطرافيانم هست كه ازدواج موفق نداشتن از نظر ظاهر تعريف نباشه خوبم تحصيلاتم شروع مقطع دكترا حقوق . ايشونم باشگا دار هستن. ولى بدهى زياد دارن از نظر مالى متوسط ديپلم. اكثر اخلاقاش بد نيست يك سريشم خوب نيست در حال حاضر خانوادش خيلى اسرار دارن بيان خاستگارى و اينكه خودش ميگه ١٤ مهر بيشتر نميكنم با وجود علاقه زيادى كه به من داره . واقعاً موندم از يك طرف ٤ سال عادتى كه دارم از يك طرف خوب خيلى توقعم نسبت به اين چيزا بالاتره ... كمك كنين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بیشتر بهذخاطر تک فرزندی و موقعیتت می خپاد باهات ازدواج کنه خیلی مراقب باش

سلام بمانی خوبی؟

یه لحظه هنگ کردم فکر  کردم بارداری

من از آنچه تو میگویی بیزارم اما تا پای مرگ ، از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم (ولتر)

انگار تفاوت های زیادی دارین ...خوب به اختلاف هاتون فکر کن زندگی مشترک شوخی نیست که به خاطر عادت واردش بشی

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
2738

بگو مهریه سه دنگ خونه 

اگه نداری خانه پدری

مهریه سکه ش‌مهم نیس 

اگه خونه ندادن  ۵۰۰‌سکه و فلانقد طلا 

از لحاظ شهصیت یک باشگاه دار به یه خانم دکتر نمی خوره

اخلاقاشم که خوب نیس

بهش بگو تو شرایط عقد من حق طلاق حق خروج از کشور میخوام حق کار

و اینکه تمامی حقوقم مال خودمه

اگه قبول کرد روش‌فک کن

تیکر روز آشناییمونه❤️

تو وکیلی میدونی با توجه ب شغلت چقدر تو‌اجتماع خواهی بود و حتما موقعیت های بهتر خواهی داشت اگه دو روز دیگه با جمع وکیل وکلا بگردی روت میشه بگی شوهرت دیپلمه؟!

اگه میگه ۱۴ سکه حق طلاقو یگیر تو ک خودت اینارو بابد بهتر بدونی

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
سلام 14 سکه مهریه خیلی کمه از همین الان علاقه اش رو با گفتن 14 سکه مهریه میدم نشون داد

سلام جوانمرد خوبی؟داشتم سراغتو میگرفتم یه ساعت پیش 

تو یه تاپیکی راجع به حضور آقایون بود

من از آنچه تو میگویی بیزارم اما تا پای مرگ ، از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم (ولتر)
إنكار جديدا مد شده چهارده سكه.،من ميكم كمه قبول نكن. يكيم چند شب پيش خواستگارس همينو خواسته بود لابد ...

مد نشده

دخترا خودشونو حیف‌ میکنن

از ترس حرف کردم و‌ بی شوهری؟!!! رضایت میدن به ۱۴ تا سکه و هرچی طرف بگه و توقع خاستگارای پررو رفته بالا

تیکر روز آشناییمونه❤️
بگو مهریه سه دنگ خونه  اگه نداری خانه پدری مهریه سکه ش‌مهم نیس  اگه خونه ندادن  ۵۰ ...

مگه میخواد خرید  و فروش کنه !

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
2706