2733
2734
من رفتم سونوگرافی در هفته 30 هفته و 3 روز و سونوگرافی واسم زده که جنین در گروه sga قرار داره دکترم گفته مایعات زیاد بخور کسی اطلاع داره الان اینترنت سرچ کردم نوشته که بعد از تولد دچار عقب ماندگی ذهنی و اختلالات می شه
میشه کمک کنید کسی بوده که توی دوران بارداری مشکل منو داششته باشه و دکترش بگه که در این گروه قرار داره ولی نوزاد سالم به دنیا آورده
توروخدا کمک کنید................
دیانا جان من هیچ اطلاعاتی ندارم عزیزم
ولی اینقدر به این اینترنت اعتماد نکن عزیزم
اولا نظر دکترتو بپرس
بعدشم از همه چیز بهتر و بالاتر توکلت به خدا باشه
بسپرش دست خدا
خدا خودش اگر هم مشکلی باشه حلش میکنه عزیزم
نگران نباش
انشاءالله ککه هیچی هیچ نیست
خدایا! میدانم که میبینی...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم اصلا نگران نباش پسر منم همینطور بود الان بیا ببینش ماشالا هوشش یه کم هم زیادیه!
نه اینطور نیست که عقب مانده بشه خدایی نکرده اما باید خیلی مراقب باشی حتما اب دور بچه کمه که بهت گفته اب زیاد بخور منم همینطور بودم اب دور بچه کم بود و بچه جزئ این گروه بود اما خیلی اب خوردم روزی دتا اب معدنی می خوردم به غیر از مایعات دیگه مثلا 2 لیوان شیر یا هر اب میوه دیگ ای
اب زیاد خوردنو جدی بگیر باید روزی دوتا اب معدنی رو بخوری با شیشه بزار کنار دستت هر از چند دقیقه یه قلپ بخور تا خیلی بهت سخت نگذره اگر این کارا رو بکنی هیچ مشکلی نیست اما نی نی ات یه کم کم وزن به دنیا می یاد نی نی من 2600 به دنیا اومد ولی ماشالا سالم سالمه

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
2742
عزیزم انقدر خودتو اذیت نکن
شاید بد متوجه شدی اصطلاحو اگه انقدر حاد بود میگفت سریع برو دکتر نه این که اب بخور
هوای پاک حق مسلم ماست می خواهیم زنده بمانیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
این موضوع جدیه اما حل شدنی باید حتما اب خوردنو جدی گرفت

بارفتن جان خودش دکتر بوده که گفته اینو حالا بگه سریع برو دکتر!!!!!!!!!!!!

دیانا جان من دارم می رم اما اگر راهنمای خواستی در این زمینه بهم ایمیل بزن تا بیشتر بهت کمک کنم ظاهرا نیستی اینجا

2738
سلام دوستان من سه ماه اقدام به نی نی دار شدن کردم رفتم دکتر برام آزمایش نوشت جواب آزمایشها خوب بود ولی هورمون شیردهی زیاده برام قرص پروژسترون نوشت گفت از روز 16 پری استفاده کنم شبی دو تا و یک قرص دیگه خارجی نوشت به مدت 4 هفته هر هفته یک عدد کسی هست اطلاعی داشته باشه من نی نی دوست دارم دعا کنید برام متشکرم

سلام به مادران عزیز

این گروه دورهمی مادرانی هست که فرزندشون در دوران بارداری مبتلا به iugr بوده.

هرکس تجربه ای در این زمینه داشته و‌فرزندش iugr بوده ، میتونه اینجا تجربه‌ش در اختیار همنوعش بذاره

https://chat.whatsapp.com/DHxcI0Dsrf7Kiug8clWx7X