2733
2739
سلام . یه مقدار اطلاعات میخوام در مورد شرایط زندگی وامکاناتی که داره ؟واینکه کدوم قسمتاش بهتره از لحاظ محیط ودسترسی به امکانات؟هر کی اطلاعات داره لطفا راهنمایی کنه شاید خیلیهای دیگه هم استفاده کنند.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
سلام ماهک جان من الان یک سال و 3 ماهه که پردیس زندگی می کنم خیلی هم راضیم
من تا این لحظه مشکلی نداشتم از نظر امکانات هم داره هر روز بهتر میشه مثلا الان بیمارستانش در حال ساخته البته درمانگاه شبانه روزی هم داره و دندانپزشکی...
آب و هوا و ارامشش فوق العادس اگر نظر منو بخوای فاز 3 بهترین قسمتشه مخصوصا خانه هایی که شرکت سرمایه گذاری مسکن ( از شرکتهای زیر مجموعه بانک مسکن ) ساخته خیلی خوبه چه از نظر نقشه چه استحکام و مصالح ساختمان...
دیگه چی بگم عزیزم؟؟؟بپرس
LilySlim Weight loss tickers
خوب

من در حدی که میخوایین اطلاعات ندارم:)

ولی به نظر من پردیس خیلی شهر مرده و سوت و کور و دلگیریه

یه چیز درااااااااااااااااااااااااااااااااااااز بدون هیچ امکانات خاصی!

شما که دنبال خونه گرفتن توی شهرهای جدید اطراف تهران هستید چرا اندیشه خونه نمیگیرید؟

اندیشه از نظر امکانات زندگی و رفاهی خیلی خیلی خیلی بهتر از پردیسه
ماهک جان اگه الان به بودجتون می خوره حتما بخرید چون داره روز به روز گرون میشه مخصوصا زمانی که پل صدر هم افتتاح بشه بیشتر قیمتش می ره بالا تازه تا 2 سال دیگه هم متروش میاد
من و شوهرم هر روز داریم می ریم و میایم خودمون به راه و مسافت کاملا عادت کردیم و مشکلی نداریم
LilySlim Weight loss tickers
2706