2737
2734
عنوان

مسکن مهر پردیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1768994 بازدید | 41157 پست
سلام دوست عزیز.به عنوان سرمایه گذاری خوبه که بخرید .تحویلشم بستگی داره کدوم زون باشه .زون ۴ و ۵ درحا ...

سلام خانوم مهربون.ببخشید گلم ما میخایم پردیس خونه بخریم.بچه های اینجا گفتن فاز۳ از همش بهتره.ما هیچ شناختی از پردیس نداریم

میشه شما و بقیه عزیزان راهنماییمون کنن ک کدوم مجتمع و خیابون فاز۳بهتره؟نظرتون درباره مسکنهای هسا و کاج چیه چون تبلیغشو تو شیپور زیاد دیدم.ممنون

زمستان است دیگر...دل زمین به برف گرم است دل من به تو💕💕💕
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

سلام

هر چند سوت و کور شده اینجا ولی بازم جالبه.

میدونید چند سال گذشت؟ 

اونایی که خریدند و نگهداشتند نوش جونشون. با این قیمتهای الان مسکن ضرر نکردند. ولی اگه گران نشده بود معلوم نیست چی میگفتم. من که از اولش اهل نگه داشتن پول نبودم فرصت خوبی بود که خانه دار بشم. ناراضی نیستم. الان خونه را تحویل گرفتیم کارای داخلش هم انجام شده. البته اگه میبینید تحویل گرفتیم به لطف خانمم بود که سه چهارماهی هست کمر همت بسته و پی گیر شده. در کل کیفیت خونه ها بد نیست حداقل پروژه خودمان را میگویم آرش آرمه. به نسبت مسکن مهرهای جاهای دیگه که دیدم یا تبلیغات تلویزیونی نشون دمیده خیلی خوبه. کیفیت مصالح استفاده شدهدهم بد نیست. از همه بهتر همسایه های خیلی خوبی داریم. از ۴۷۰ واحد سایت A تا حالا حدود پانزده نفر ساکن شدند.  حدود صد نفر را هم در یک تجمع دیدیم همه باشخصیت و مودب و فرهیخته. این پروژه را من معرفی میکنم کسانی که میخواهند واحد بخرند سایت A خیابان معروف به تحویلیها. آب و برق و گاز هم وصله و جای دنج و خلوتی هم هست. 

تا چند روز آینده من هم ساکن میشوم در این شهر جدید و امیدوارم روزهای بازنشستگی خوبی داشته باشم.

بگذریم 

صفحات اول این تاپیک را که میخوندم یاد گذشته ها افتادم. چه بد کردیم به خودمون. زمانی اعضای فعال این تاپیک با هم بسیج شدیم و تمام پستهای قدیمی را پاک کردیم. پستهای کل کل و شوخی و ...

کاش میشد دوباره اونهارو داشته باشیم روزگاری داشتیم پنج شش تا آقا و سی چهل خانم. همگی مودب و شوخ و شاد. 

خواستم اگه اعضای قدیمی اینجا مطلبو میخونند بگم من سر حرفهای سابقم هستم. سفره خونه رایگان که قول

سفره خونه رایگان که قولشو داده بودم برا آقایون البته😀 برقراره از ماه آینده میتونید تشریف بیارید و قدم رو چشم بنده بگذارید. 

بابای طاهای کچل با شما هم هستم شما و من ناسلامتی با هم همسر بودیم😂😂 منظورم دو تا کچل سایته

2738
دلی از بینمون رفت  نمیتونم باور کنم خودمو نمیبخشم از حالش بیخبر بودم    

من از یک منبع دیگه هم این خبر را شنیدم هر چند آرزو دارم که این خبر هم یک بازی بچه گانه مربوط به دنیای مجازی باشه، ولی ظاهرا درسته و واقعیت داره. 

برای خانواده اش آرزوی صبر میکنم. روزهای خوشی را در این تاپیک داشتیم حیف و صد حیف

چه جالب که بین سرچام این تاپیک قدیمی اومد بالا

دوستان شما چند وقته ساکن شدین؟ راضی هستین؟ الان حدود قیمت چنده؟ 

الهی که همیشه حال دل همه خوب باشه   یعنی میشه یه روزی آرامش مهمون همیشگی دلهامون باشه؟ 

سلام به همگی

بعد از مدتها آمدم یک سری به نی نی سایت بزنم خیلی دلم گرفت 

می بینم دیگه آقا مسعود عزیز و دلواپس نازنین دیگه در بین ما نیستندروحشان شاد و یادشان گرامی

از خدای بزرگ آرزوی سلامتی برای همگی شما دارم.

درخت غم به جانم کرده ریشه
بدرگاه خدا نالم همیشه
رفیقان قدر یکدیگر بدانید
اجل سنگ ست و آدم مثل شیشه

2706