2737
2734
یکی از همکارام بازنشسته شده و میخواهد که تو اتوماسیون حلالیت بنویسه از من خواسته که براش یک متن خوب پیدا کنم که از دیروز هرچی گشتم نتونستم چیز خوبی پیدا کنم اگه چیزی دارین و به ذهنتون میرسه ممنون میشم کمکم کنید...
حلالم کن

غزلنازم اگه رفتم شدی تنها حلالم کن
اگه که خشکیه چشمات شدش دریا حلالم کن
تو می دونی که این قصه نهایت آخری داره
اگه خنجر زدش پشتم یه روز دنیا حلالم کن
نسیم ِ پر طنین ِ عشق ، کنار ِ ساحل ِ بودن
بوز حتی اگه رفتم همین فردا حلالم کن
اگه عشق ِ من آب میشد کنار ِ عشق ِ پاکِ تو
منو عفو کن به حکم ِ دل نشم رسوا حلالم کن
نه پاییزم کنار ِ تو ، نه می خندم به حال ِ تو
ولی یک روز که باید رفت چرا حاشا ؟ حلالم کن
یه روزی بوسه ی شادی ، یه روزی بوسه از غم ها
همینه راز ِ این دنیا برای ما حلالم کن
قسم میدم تورو همراز ، تو هم آغاز و هم پرواز
تو ای ماه و تو ای دریا ، تو ای زیبا حلالم کن
نوشتم زیر ِ نور ِ ماه برایت آخرین مصرع
اگر خوب یا که بد بودم ببخش من را حلالم کن
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو شعر بود مامان شیما خوب خخخخخخخخخخخخخخخ
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
اما انگار ربطی نداشت به موضوع شیما خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
امام حسین می فرماید :
چنانچه با گوش خود بشنوم که شخصى مرا دشنام مى دهد و سپس معذرت خواهى او را بفهمم، از او مى پذیرم و گذشت مى نمایم، چون که پدرم امیرالمؤمنین علىّ (علیه السلام) از جدّم رسول خدا (صلى الله علیه وآله وسلم) روایت نمود: کسى که پوزش و عذرخواهى دیگران را نپذیرد، بر حوض کوثر وارد نخواهد شد.

عشق فقط یک کلام ،،،، مهدی (ع) .... می شه برای حل مشکلم فقط یه صلوات بفرستی ! خیلی محتاج دعاتونم ...
2740
بسم الله الرحمن الرحیم

همکاران محترم

باسلام

نمی دانم چگونه آغاز کنم که پایانی را خبر دهم. سالهای زیادی است که در خدمتتان بوده ام. اینک که گذرعمر علی رغم میل باطنی ام ، نفس های بنده را در عرصه خدمت و خدمتگزاری بخصوص درمجموعه سازمان ...........، به شماره انداخته، در آستانه بازنشستگی خواستم که خداحافظی خویش را به تشکر وطلب حلالیت از شما بزرگواران ، مّزین نمایم

رفتار همراه با مجبت شما ، کلمات پرمهر، لبخندهای واقعی و دوستانه، حمایت های همه جانبه، همکاریهای بی دریغ ، اینها را چگونه می توان جبران و یا قدردانی کرد

امیدوارم خاطرات بد این سالها را ، کاستی ها را و تقصیرهای مرا ببخشاید و فراموش کنید و در عوض چهره ای را بخاطر بسپارید که همیشه همه شما را دوست داشته و به دوستیتان افتخار می کند و به حمایت و دعای خیرتان نیازمند است.
برای همگی آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم و امیدوارم در تمامی مراحل زندگی و کار موفق و سر بلند باشید
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
مامان داتیس جان این فکر کنم خوب باشه

فارفالا جونم ممنون از لطفتت
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))