2737
2734

دوستان خوبم پسرم 12 سالشه و از سالگی دچار لکنت هستش که بعضی موقع خیلی خفیف طوریکه هیچ کس متوجه نمیشه ولی گاهی اوقات خیلی شدیده  طوری آرزوی مرگ میکنه و کلا روحیش  و از دست میده تا حالا چند بار گفتار در مانهای مختلف بردم و جز پول گرفتن هیچ اثری نداشتن.روانشناس و روانپزشک هم بردم ولی بی تاثیر بوده.میخوام ببینم کسی تجربه ای داره ویا میتونه من و راهنمایی کنه.ممنون میشم.

الهی به امید تو.....

من فقط گفتار درماني رو ميدونم

پسرت استرس داره؟!؟

اگه داره ده جلسه نرو بره خيليييي ارومش ميكنه اگه اروم شه احتمال داره كلا خوب شه 

رفتار شماهم ودروبرياشم تو درمان تاثير گذاره

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برادر منم این مشکل داشت با گفتار درمانی و  ماساژ عضلات صورت تغذیه عسل خوب شد.

البته این قضیه مال ۱۵ ساله پیشه

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم🌺🌺🌺 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم 
2728

[QUOTE=51706520]عزیزم برادر من بچگيش اینجوری بود خود به خود بزرگ که شد خوب شد.اگه ارثی نیس نگران نباش[/QUOTEیه مدت ولش کردم گفتم خوب میشه ولی نشد.دیگه نمیتونم بی تفاوت باشم چون داره بزرگ میشه و این مسئله رو زندگیش تاثیر میذاره

الهی به امید تو.....
2740
بله استرس داره موقع مسابقات موقع امتحاناتش.کجا ببرمش؟

كلاس هاي nero

به مغزش فركانس وصل ميكنن عااليه از بزرگ تا كوچيك برا اونايي ك استرس دارن انجام ميدن

من برادر زاده همسرم بيش فعاله ميره كلاساشو خيلييي ارومتر شده تمركزش رفته بالا

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.