2737
2734
عنوان

لینک سایت بی بی لند؟؟؟

10360 بازدید | 10 پست
سلام به همه یه خواهش دارم از دوستان گلی که لینک سایت بی بی لند رو دارن اگه لطف کنن برام لینک رو بذارن . مرسی. یکبار توی یکی از تاپیک ها دیدم الان هر جی میگردم نمی تونم پیداش کنم. ممنون میشم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

سلام خوببد بچه ها من 4ماهه پریود نشدم واز وسونو هم رفتم ازمنفی وسونوگرافی هم به خاطر تخمدان هام وکیست رفتم که اصلا مشکلی نداشتم ولی پریود نمیشم وبی بی چکام هم با خط دوم کمرنگ بعد2 ساعت به نظرتون باردارم

نمیخواستم به خدا قسم بخورم ولی مجبور شدم از صبح کسی نیست ج منو بده ثواب داره تورو خدا ج بدید باردار ...

اگه آزمایش دادی و منفی بوده پس به بیبی چک اعتماد نکن...منم خیلی گول زده همین بیبی چکا...فقط آزمایش درسته

2738
سلام خوببد بچه ها من 4ماهه پریود نشدم واز وسونو هم رفتم ازمنفی وسونوگرافی هم به خاطر تخمدان هام وکیس ...

اره بابا بارداری بعضیا دیر نشون میدن بخاطر اینکه سطح بتا پایینه برو آزمایش خون بده دقیق ترع 

زندگی زیباست ولی خیلی بی رحم