2737
2739
عنوان

شپش کمکککک

7221 بازدید | 53 پست

سلام دیگه خسته شدم دیگه بریدم شپش نزدیک دو ساله سرمه خستم اخه هر راه بری رفتم همه چیز سرم کوتاه کردم بازبزرگ شده مو سرم سر بچه ام هم افتاده نمیدونم چیکار کنم ابرو برام نمونده شوهرم گفتم حنا بخره سه روز پشت هم حنا بزنم سرمو کسی منو چیکار کنم من که خودن نمیتونم تخم سر خودمو بگیرم چیکار کنم 

خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حداقل همون ماه اول کچل میکردی الان راحت بودی عزیزم😐بلاخره یکاری براش بکن متخصص پوست برو

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2740

تمام ملافه ها و روسری و شالاتو با اب جوش بشور

بعدم اتو کن

موهاتم اتو مو بکش گیره و کش موهاتم تو سرکه بخوابون و اب داغ بزن

هرجی که امکان داره. رو دور بریز 

مبل و فرشتم اسپری درمین بگیر بزن

خونتو جارو برقی پرفشار بکش و بخار شور بزن

شامپوهایی که دوستمون گفت بزن، تو قابلمه لب بزار جوش‌بیاد در حد مرگ ،هرچی روسری کلاه کش شونه هر چی به سر زدی و‌پوشیدی و یقه ی تمام لباسات و بنداز تو اب در حال حوش رو شعله ی گاز. تمام ملافه ها و رو بالشتی و کلن هرچی‌رو که باهاش در ارتباط بودی رو بنداز تو اب جوش.‌چند باز تکراز کن

She is everything I ever wanted.... 

شونه مخصوصش فقط درمانشه

به همه نوع سم مقاوم شدن

سس بزار ۸ساعت 

اسفند رو آسیاب کن دم کن بزار اون ریشه کن میکنه

ولی اصل کار شونه مخصوصشه تهیه کن

چند وقت پیش همه گیر شده بود زنداداشم بیچاره شده بود تمام دوستام درگیر بودن با بچه هاشون

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...

صد درصد شپش هات از بین میره رو وسیله هات هست که دوباره میگیری   موهاتو کچل کن کلن از من میشنوی  کل زندگیتم داروی ضد کک و شپش بریز دور تا دو خونت   وسیله هاتم تنامشو از لباسا تا ملافحه ها با اب حوش دارو بشور

2706