2737
2734
سلام دوستان میخواستم بدونم کسی تا حالا با پرواز مستقیم پگاسوس رفته ترکیه یا برعکسش از ترکیه اومده باشه ایران ؟؟؟؟ میخوام اطلاعاتی در مورد نوع هواپیماش خوب بودن پروازاش و امنیتش و اینکه کلا راضی بودید یا نه رو بدونم ؟؟؟؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ؟؟؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ممنون تا تا جون برادرم با خانوم و بچه هاش میخوان با پگاسوس برن ترکیه نگران بود که شاید پروازاش و هواپیماش خوب نباشه
میشه بگی چقدر پول بلیط دادین ؟؟؟ چون به برادرم گفتن فقط رفت 135000 تومان بچه ها هم نصف قیمت
2728
2738
رستورانش طبقه ی چهارم بود که خیلی قشنگ بود و صبحانش خیلی کامل بود. اتاقشم تمیز بود ولی خیلی رسیدگی نداشت مثلا دمپایی نداشت ماهواره نداشت و حتی یه آبم باید خودت میخریدی...................ما شهریور رفتیم ما هم صبح ساعت 9 میرفتیم بیرون ساعت1 شب بر میگشتیم. اگه میخوایین زمستون برید حتما لباسهای خیلی گرم با خودتون برین چون شهریور که ما رفتیم شبهاش خیلی خنک بود
ما از شمال رفتیم............ بایکی از آشناهامون که تور میبره اما سری ما فقط چند نفر بیشتر نبودیم که اونام از فامیلهای خودشون بودن به نظر من باید تابستون برین که هم واسه برنز کردن هوای عالی داره هم تور جزیرش خییییییییلی باحاله که اگه تابستون باشه خییییلی بهتره ماکل جزیره و با دوچرخه گشتیم خییلی حال میده سعی کنید اگه بچه کوچیک دارین بزرگ شدن برین اگه بچه ندارین که بشتابین تا بچهدا ر نشیدین
2706