2737
2734

سلام خانمها تجربه ای از اکستنشن دارید من میخوام انجام بدم خیلی موهام کمه و بی جون اگرم کسی ارایشگر اینکاره محدوده پاسداران میشناسه که کاره خوب ازش دیده لطفا معرفی کنه

هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص

کسی خودش یا اطرافیانش انجام دادن راضی باشن از این کار 

هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من انجام دادم بالاي٢٠ بار اگه موهات كم و بي  جونه همزمان ويتامينه هم بكن كه نريزه 

تو اينستاگرام بزن اكستنشن سونيا ميبيني كاراشو همون ورا هست 

موش قشنگم ميدونم كه الان اون دنيايي اما بدون تو همين چند وقت كه بزرگت كردم  فهميدم حس مادري چقدر قشنگه  كاش  ..... 😭😭😭😭
2728
من انجام دادم بالاي٢٠ بار اگه موهات كم و بي  جونه همزمان ويتامينه هم بكن كه نريزه  ت ...

ممنون عزیزم از راهنماییت شما اونجا انجام دادی راضی هستی ؟؟لطف میکنی بگی هزینت چقد شد و چقدر مو متصل کردی 

ممنون عزیزم از راهنماییت شما اونجا انجام دادی راضی هستی ؟؟لطف میکنی بگی هزینت چقد شد و چقدر مو متصل ...

نه گلم من  هر سري يجا رفتم يبار انوشا تو قيطريه

يبار شهلا ياوري تو سعادت اباد 

بقيشم ادماي ناشناس كه پيج ندارن اما همشون كارشون خوب بود  فقط بايد هروز شونه بزني.  

موش قشنگم ميدونم كه الان اون دنيايي اما بدون تو همين چند وقت كه بزرگت كردم  فهميدم حس مادري چقدر قشنگه  كاش  ..... 😭😭😭😭
نه گلم من  هر سري يجا رفتم يبار انوشا تو قيطريه يبار شهلا ياوري تو سعادت اباد  بقيشم ادم ...

عزیزم اکستنشن سونیا زدم اینستا که اهواز بود من تهرانم 

2740
نه گلم من  هر سري يجا رفتم يبار انوشا تو قيطريه يبار شهلا ياوري تو سعادت اباد  بقيشم ادم ...

انوشا تو قیطریه کارش خوب بود لیزری انجام داد ؟؟چه قیمتی؟؟؟هر شاخه چند موی طبیعی؟؟؟