2733
2739
سلام به همه دوستان
من پوشک مولفیکس خارجی و کرم محافظ جای پوشک موستلا برای دخترم استفاده می کنم ولی چند روزه که رنگ پوست اون ناحیه به طور واضحی تیره و کدر و مات و سیاه شده. کسی تجربه ای داره؟ نمی دونم از پوشکه یا از کرم یا چیز دیگه؟ به نظرتون چی کار کنم؟ نگرانم نکنه رنگ پوستش همین جوری بمونه؟؟؟؟ اخه نی نیم دختره ... گناه داره ناحیه نازش زشت بشه....
ژوانم عشقم

عزیزم نمیدونم چرا ولی پوشک مولیفکس بدن بچرو تیره میکنه من از خیلی ها شنیدم پوشکشو عوض کن ببین تاثیری داره ؟
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پوشکو عوض کنی خوب میشه
نگران نباش
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
از پوشک مولفیکسه. دخترم الان 8 ماهشه من تا 4 ماهگی از مولفیکس استفاده می کردم. هر روز می دیدم سیاه تر می شه. اون موقع تو اینترنت گشتم مطلبی پیدا نکردم. خیلی نگرانی داره. گویا سری جدید پوشک های مولفیکی ماده جاذب اصل استفاده نمی کنند. همه اونایی که در طی یه سال گذشته استفاده کردن با این مشکل مواجه شدن. من دیگه از پمپرز پریما استفاده می کنم. هنوز سیاهی ها نرفته اما بهتر شده.
2740
ولی جدی میگین منم از اول مولفیکس استفاده کردم ناحیه تناسلیش سفیده ولی پشت باسنش خیلی سیاه شده چرا
الانم کینگ و بارلی و اینا مصرف میکنم فرقی نکرده
من فکر میکردم سیاهی از خوابیدنشه
هزینه پست رایگان بشتابید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=772255
بچه ها پوشک ترک با قیمت عالی ......فقط با تماس تلفنی به 44612053 میارن درب خونه و یا به آدرس www.nikpak.com برین ثبت نام کنین تا هم از تخفیفات با خبر بشین هم خریدتون را ثبت کنین
ارسال به همه تهران رایگانه
http://www.nikpak.blogfa.com
2706