2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام دوستان من اولین باره پیام می زارم لطفا راهنماییم کنید. من سه روز پریودیم عقب افتاده همیشه هم منظم بود. چند روز پیش کاملا علایم پریودی داشتم ولی نشد که نشد. به نظرتون ممکنه حامله باشم؟ شوهرم میگه الان زوده نینی دار شیم ولی 4 سال کافی نیست/؟؟؟
آمی
***زندگی کن و بخند***فقط به خاطر آنهایی که با لبخندت زندگی میکنند***
راستی دوستان قبل از تصمیم به بارداری رفتم دکتر، پیش خانم دکتر توانایی، احمد آباد، ساختمان مروارید. میگن خیلی خوبه مراجعینش خیلی ازش راضی بودن. البته من هنوز خودم تجربه زایمان با راهنمایی ایشون رو نداشتم چون هنوز معلوم نیست باردارم یا نه.
***زندگی کن و بخند***فقط به خاطر آنهایی که با لبخندت زندگی میکنند***
آمی جون ... بهتره از یه بی بی چک استفاده کنی .. با ادرار اول صبح چک کن .. انشالله که بارداری

منم مشهدم .. دکترم هم دکتر نسرین آذری متین.. رفتم تو ماه 6 .. یه دختر ناز توی دلم دارم .. اسمش آنیتاست
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
2740
سلام من هفته 37 بارداریم و خوشحالم که بالاخره مامانای مشهدی یه کاری کردن من دکترم مرضیه مهاجری واینکه کارش عالیه و بر خورد خیلی خوب و مهربونی هم داره من جوادپور و آذری متین وهم تعریفشونو شنیدم
سلام به همه مامان های گل مشهدی ملیحه جون ممنونم کارخوبی کردی ! حال نینیت چه طوره! سفید برفی جونم حاله دخملی چه طوره؟ منم هفته25 هستم ودکترم خانم پاکدامن هست که توی وکیل اباد مطب داره!
خدایا شکرت خودت کمکم کن تا دوفرشته اسمونی ام خوب تربیت کنم
2706