2737
2734
عنوان

میشه لطفا راهنماییم کنید

718 بازدید | 21 پست
دوستهای خوبم سلام فرناز هستم که جدیداً پست گذاشتم سونو بهم گفته بود نی نی سالم هستش وجنسیتش هم پسر وقتی فامیل همسرم شنیدند نی نی من پسره حالا همشون مدام بهم میگند به سونو اطمینان نکن طرف رو بهش گفتند پسره دختر شده یا برعکس نمی دونم چرا این شکلی میکنند بااینکه من هفته 15 رفتم سونو سه بعدی وعکس وفیلمش روهم دادند وگفت مشخص هستش حالا موندم منو انداختند به شک می ترسم بچه م را با اسم پسرونه اش صدا کنم بعد دختر بشه . چی کار کنم؟؟؟؟

مهربانی تضمین لحظه هاست . برای مهربانیت جوابی جز دوست داشتنت ندارم .
سلام فرناز اگه سونوگرافی گفته پسره احتمال اینکه پسر باشه زیاده بعضی وقتها چون بند ناف دور بچه می پیچه جنین رو میگن پسره بالاخره احتمال اشتباه وجود داره به زن برادر من گفته بودن دختره پسر بدنیا اومد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خودم دیدم تازه بند نافش هم از طرف پشت دست راستش اومده بود سمت دهنش نمی دونم والا چی بگم
مهربانی تضمین لحظه هاست . برای مهربانیت جوابی جز دوست داشتنت ندارم .
2740
کلا همه میخوان یه جورایی ثابت کنن بهترازماها بچه داری بلدن

بی خیال اصلا بهشان اجازه نده دخالت کنن هربارگفتن بگو نه دیدم دکترهم تایید کرده دکترااشتباه نمیکنن خلاصه یه جوری دهنشان راببند

wedding countdown

اللهم عجل لولیک الفرج
2706