2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین شوهرت خیلی وابسته به خانوادشه یعنی حرف حرف اوناست یا اینکه نه باخانواده تو مثلا مامانت مشکل داره
دلم سوزد به سرگردانی ماه که شب تا روز پوید این همه راه
سحر خواهد درآمیزد به خورشید نداند چون کند با بخت کوتاه!
2731
شوهرمن خیلی به خانواده ام احترام می گذاره و لی یک مدتیه روی مامانم و حرفاش حساس شده اوایل دیدم من هرچی حساسیت نشون بدم اونو جریحه دارتر می کنم یک مدتیه بی خیال شدم یعنی می ذارم اون حرفشو بزنه وقتی می بینه من بی تفاوتم خودش کوتاه می آد
خوب بهتره بری پیش یه مشاوره خوب اگر خواستی من یه نفر رو بهت معرفی میکنم ولی من واقعا معتقد به مشاوره هستم چون کاملا بیطرفه و نسبت به یک سری رفتارها و عکس و عمل ها رفتارهای منطقی پیشنهاد میده که به فکر خود آدم نمیرسه
همش منتظر بودیم که اقا إز امتحان قبول شه اخه رشته ما پزشکی هست هر سه سال یکبار یه امتحان مثل کنکور ازمون میگیرن تا پاس نشیم نمیتونیم ادامه بدیم و سه بار حق شرکت داریم من همون اول قبول شوهرم تازه قبول شده ولی آخرین بإرش بود اگه پاس نمیشد اخراج بود مامان و بابای من هم شرط عقد گذاشته بودن که باید درستو بخونی و اصلا تو سکه و خونه و ماشین اصلا بحثشم نکردن حالا وقتی مامانم میگه درستو بخون إنکار بهش فحش میدی
بازم تلاش کن بشینین حرف بزنین اگه به جایی نرسیدین توافقی جدا شین وگرنه با قهر بودن هیچ گره ای باز نمیشه .اگه شوهرت میخواست تنبیه بشه تا حالا میومد دنبالت انگار اون هم با این وضع راحت تره که 2 ماه بیخیال نامزدش شده .باید عاقلانه تر رفتار کنی .اینم بدون شوهری که تو نامزدی 2 ماه بیخیال زنش بشه بعدها تو زندگی مشترک چیکار میخواد بکنه .اگه دوباره دعواتون بشه چی میشه !میخواد کلا بیخیالت بشه؟

میدونی یه جورایی میخواد از مامانت هم انتقام بگیره.سعی کن تو دعوای اون و مادرت تو بی طرف باشی
زنان با یک دست گهواره را نگه میدارند و با دست دیگر دنیا را .(ناپلئون بناپارت.)
حرف حرف خونوادشه به مامان منم شدیدا حساسیت داره در حالی که قبلا اینطور نبود و میدونم مامانش اینا مخشو میزنن یعنی اگه میرفتیم بیرون خواهرش زنگ میزد میگفت بیا خونه میرفت !
به نظرمن بهتره همینجا ختمش کنی .به موقعیت های بعدی فکرکنی..........
اگه دوستت ندارن الکی نرو توی خونوادشون زندگی وجوونیتو حدر نده ....دوست من به زووووووووور رفت توی خانواده یهمسرش مادرشوهرش اصلا نمیتونست قبولش کنه اونا هم توی دانشگاه آشنا شده بودن ...همه بهش گفتن جداشد قبول نکرد رفت سر ونه زندگیش چند ماه بعد هم طلاق گرفت!!!!!!!!!! دیگه همیییییییییییین
معلومه شوهرتم خیلی بچه هست هنوز که این رفتارارو باهاتون میکنه یه بچه اصلا به درد زندگی نمیخوره ...تا دیر نشده ولش کن
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
ببین به نظر من قبل از جدایی یک بار دیگه شانستو امتحان کن زنگ بزن به شوهرت عیبی نداره اگه فکر می کنی کوچیک می شی از این مسئله با خانوادتم صحبت نکن از اونم بخواه با خانوادش راجع به این مسئله صحبت نکنه اگه دوستش داری بهش بگو تمام احساست و حرفهایی که توی دلت باهاش درمیون بذار بهش بگو نمی خوای پای خانواده ها وسط بیاد خودتون باید برای زندگیتون تصمیم بگیرین تمام تلاشتو بکن از قدرت زنانگیت استفده بکن که اگه خدای نکرده کارتون به جدایی رسید بعدا پشیمون نشی و حرف ناگفته ای نمونه
2706