2737
2739
همین الان برو کتابخانه................. کامپیوترت رو هم بده یکی برات قایمش کنه اصلا نبینیش.......
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
خودت رو تو جو درس خوندن قرار بده.بعضی جملاتی رو که تحریکت می کنه به درس خوندن رو بنویس بزن به دیوار اتاقت و یک دونه ش که خیلی فیلسوفانه تر از بقیه س و تاثیرش بیشتر بزن جایی که صبح از خواب پا شدی چشمت بهش بیفته و چند بار با خودت تکرارش کن!و درضمن اول بشین با خودت خوب فکر کن و هدفت رو مشخص کن و برای خودت برنامه ریزی کن!من فکر کنم دچار بی برنامه گی و روزمرگی شدی و هدفت رو گم کردی
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
فقط باید بخونییییییییی عزیزم یه ازمونی چیزی ثبت نام کن حس رقابت بیشتر کمک می کنهههههه بهت کلا سال کنکور خیلی ها این جوری میشن توقع بیش از اندازه هم از خودت نداشته باش از ساعت کم شروع کن کم کم ساعت درس خوندنت زیاد کن اهسته و پیوسته حرکت کن انشالله موفق میشی
آنسوی ناآرامی ها خدایی هست که داشتنش، جبران همهء ناکامی هاست