2733
2734
سلام دوستان .
دخمله من سینه نگرفت . منم تا دو ماه میدوشیدم و بهش میدادم . الان 8 ماهشه و جند ماهی میشه که لب به سینه ام نزده . هنوز شیر دارم ولی کم شده . حالا نمی دونم باید این شیر و خالی کنم یا بذارم همین جوری خشک بشه . البته یه چیز دیگه هم هست ، اینکه خیلی وقته که دخترم فقط شیر خشک میخوره ولی یه مدته به سرم زده که شیرمو تقویت کنم تا زیاد بشه و بدوشم بدم بخوره یا اگر هم نخورد اون موقع کامل تخلیه اش کنم تا خشک بشه . چی کار کنم صحیح تره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنوننننننننننننن از اظهار نظرتون .
سلام باید کاری کنی که شیرت خشک بشه. میتونی تو یک کیسه زیره کنی و اونو روی سینه ات بذاری کم کم شیرت خشک میشه. ولی نباید بذاری شیر تو سینه ات بمونه چون ممکنه تبدیل به توده های دردناکی بشه.
خدایی که همین نزدیکیست
شیر مادر خیلی برای بچه مفیده پسر منم سینه نمی گرفت چند جلسه رفتم پیش یه ماما کمک کرد تا پسرم سینه بگیره الان شش ماهشه ولی هنوزم گاهی اذیت می کنه ولی من هرطوری شده میدوشم و بهش میدم تا حالا یه قطره هم شیرخشک بهش ندادم. شما هم سعی کن تا میتونی شیر خودت رو بدی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خواهش می کنم ولی من خودم برا اینکه به پسرم شیر بدم خیلی سختی کشیدم الان هم شیر خودمو می خوره. سینه هام شقاق گرفته بودند حدود 70 روز یک زخم بزرگ به اندازه یک سانتی متر سرش شده بود پسرم هم شیر خشک نمی خورد من با هزار سختی بهش از سینه شیر دادم. هر وقت یادش می افتم بدنم میلرزه.
خدایی که همین نزدیکیست