2737
2734
یه حرفهایی دل آدمو بدجوری می شکونه...ته ته دل آدم رو می سوزونه ..با این حرفها چیکار می کنید ؟ می تونید فراموشش کنید؟ فردی که اونها رو بهتون گفته می تونید ببخشید؟
خواهرشوهر من حرفهایی رو به من زده که هر بار با یادآوریش به هم می ریزم...نمی تونم ببخشمش و فراموش کنم
اما دیشب یهو به خاطر این روزها و شبهای محرم و این که خودم هم خیلی دارم اذیت میشم تصمیم گرفتم ببخشمشون (البته خودش به هیچ عنوان زیر بار نمیره که حرفهای بی ربطی زده و عذرخواهی و اینجور چیزا هم که معلومه در کار نیست)
عزیزم منم دلم پره از دست خانواده شوهرو حرفاشون,راستش آدم یادش نمیره ولی اگه بخوایم هی بهش فکر کنیم خودمون عذاب میکشیم. خاصیت ما آدما اینه که همیشه نیمه خالی لیوانو میبینیم. منم مثل شما دارم سعی میکنم بهش فکر نکنم و کمتر هم باهاشون رفت وامد کنم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام طنین جون
تو روح بزرگی داری که میخای ببخشی
منم خیلی از این ناراحتی ها داشتم اما برای داشتن آرامش فقط فراموش کردم و بهش فکر نکردم
ولی هیچ وقت نبخشیدم آخه میگم باید تقاص پس بدن
2742
به خدا که سپردمشون ... به خاطر شوهرم بعد از ماجراهایی که پیش اومد همچنان گاهی خونشون میریم و اونچه که من میبینم برخورد سرد بی توجهی و بی احترامیه ...این خیلی اذیتم میکنه مخصوصا اینکه تو یه ساختمون زندگی می کنیم...دلم می خواد رابطه داشته باشیم اما یه رابطه خیلی معمولی حقیقتش دیگه نمی تونم هم مثل قبلا براشون یه عروس نمونه باشم. قدر شناس نیستند اما با حرفهایی که بهم زده چیکار کنم؟ چیکار کنم که هربار می بینمش اونحرفها جلوی چشمم نیاد؟ با بی محلی ها و بی احترامیهاشون چه کنم؟
می دونین چیه دوستای خوبم، منم خیلی از دست زبون مادرشوهرم در عذابم. خودمو راضی می کنم و می بخشمش. دوباره یه چرت و پرت دیگه میگه همه قبلی ها هم یاد آدم میاد. به نظر من باید واسشون دعا کنیم که خدا به جای اون زبون نیش دار یک قلب پاک بهشون بده.
2740
من مادرشوهرم و خواهرشوهرام خیلی اذیتم کرده خیلی
اما الان فعلا خدارو شکر رابطمون خوبه
به خاطر اینکه من فراموش کردم وقتی میبینمشون اصلا به بدی هایی که بهم کردن فکر نمیکنم اونا هم باهام خوب شدن
ولی هیچ وقت هیچ کدومشونو نمیبخشم
مادرشوهرم داشت میرفت زیارت ولی یه حالیت هم نطلبید منم تو دلم گفتم زیارتت قبول نیست
این تنها برگ برنده منه که نگهش میدارم تا روزی که خدا نتیجه کارهاشونو نشونشون بده
من اگه چیزی ناراحتم میکنه میسپارم به خدا نمی خوام وجودم پر از کینه و نفرت باشه . چون برای خودم ارزش قائلم.آدم اگه از درون بهم ریخته باشه بعد از مدتی خودش هم منفور میشه و با حرفا و کاراش دیگران رو میرنجونه .اون موقع هست که اون دل دیگران رو میشکنه ... بیخیال شو چه بخشیدی چه نبخشیدی بهش فکر نکن فقط بسپار به خدا و یادت باشه هیچ وقته هیچ وقته هیچ وقت نفرین نکنی.
فکرشو بکنین دیروز می گه: هر کی لیسانس داره واسه خودش داره مهم اینه که خوش سر و زبون باشه. اینو واسه این می گه که چون تو جمعضون ترکی حرف می زنن من نمی فهمم و ساکتم. اینقدر فهم نداره که جلو کسی که ترکی بلد نیست، ترکی حرف می زنی بعد توقع داری اونم نقل مجلس بشه و باهات حرف بزنه. خودش سیکل هم نداره می گه لیسانس هستی واسه خودتی
طنین جان شرایط من دقیقا عین تو هست
منم میرفتم پایین محلم نمیکردن
و اصلا نمیتونستم فراموش کنم
انا یکی از دوستان تو اینجا راهنماییم کرد گفت بهشون مثل یه بیمار نگاه کن بیمار قابل ترحمه چون این آدما مریض هستن اونوقت میتونی فراموش کنی که چیکارها کردن
طنین جان منم با این دید بهشون نگاه کردم و تونستم اذیت هاشونو فراموش کنم
و روزی باهام خوب شدن که یکر شب شام اودن خونه من و پذیرایی خوبی ازشون کردم
باور کن رفتارشون عوض شد
وقتی بهشون محبت کردم شرمنده شدن
تو هم شرمنده شون کن
طنین جان فکر نکنم کسی مثل من باشه من تو دوران بارداریم که میرفتم اونجا جلوم چیز میخوردن بهم یه تعارف هم نمیکردن,اگه موقع غذا خوردن میرسیدیم یه جوری برخورد میکردن که یعنی دیگه نیست یه بوهایی از غذا راه مینداختن,بچم دختر بود هی تو سرم میزدن که فلانی پسر دار میشه...... من همش تو دوران بارداریم کارم گریه بود و گریه..... نمیتونم ببخشمشون,الان هم خواهر شوهرم بارداره دختر هم هست.....
یک خانومی تو این سایت بهم گفت 13 سالی که عروسی کردم هر بار رفتم خونه خواهرشوهرم جلوی همه میوه گذاشت پذیرایی کرد الا من
اما میگفت عین این 13 سال خواهرشوهرم که میومد خونمون ظزفشو پر میوه میکردم میذاشتم جلوش
میگفت هیچ وقت شرمنده نشد
ولی حداقلش خودش آرامش داشت
شخصیت خودشو خراب نکرد
و از همه مهمتر با این کارش بهش فهموند اصلا کار اون واسش اهمیت نداره
به نظر من این آدما میخان ناراحتی مارو ببینن
و وقتی ببینن ناراحت نشدی خودشون حرص میخورن
2706