2752
2734
عنوان

من خیلی عصبانیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3468 بازدید | 41 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره سحر جان نیای بهتره گرچه ما دلمون خیلی تنگ می شه و.لی الان ضعیفه فصل بذی هم هست هر جلسه بالاخره یکی از بچه ها تب داره. من ارتین رو می برم چون سال دیگه می خوام بزارمش مهد کودک می خوام به این محیط عادت کنه
Lilypie Maternity tickers
2740
خیلی ببخشید غلط کرده که همچین نظری داده من خودم روانشناسی خوندم اجازه نده که هر آدم بی سوادی به بچه ات برچسب بزنه اگه من جات بودم باهاش یه دعوای مفصل می کردم خیال نکن هر کی اسمش روانشناسه خیلی باسواده و هر چی میگه درسته . چیزی که الان زیاد شده روانشناسه دانشگاهها هر ترم یه عالمه دانشجوی روانشناسی میگرن بدون اینکه مصاحبه بکنن باهاشون عزیز من هر خل و چلی الان می تونه مدرک روانشناسی بگیره
سلام سحر عزیز چه دلیل داره برای یک نظر که خودت میدونی اساس نداره عصبانی هستی؟؟؟؟؟؟؟امروزه همه ادعا میکنن اشپزن یا خیاط هستن ایا قبول داری؟ من خودم روانشناسی خوندم و البتهمدرکم ارشد دکترا ندارم اما تو مرکز مشاوره حتی به بچه ها ی بیش فعالم به راحتی و طی یک جلسه نمیشه اعلام کرد بیش فعالا ایشون حتما علم لدنی داشته ههههه///////