2737
2739

؟؟؟

باران بهانه ای بود که زیر چتر من تا انتهای کوچه بیایی....کاش نه کوچه انتهایی داشت و نه
باران بند میامد

چطوری مطرح کردید قضیه رو؟؟؟؟همسرتون چه واکتشی نشون داد؟

باران بهانه ای بود که زیر چتر من تا انتهای کوچه بیایی....کاش نه کوچه انتهایی داشت و نه
باران بند میامد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2728
2738

هنوز نفهمیدم یا من نفهمم یا هنوز خیانت نکرده

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

لطفا جواب سواللمو بدید رفتارتون واکنشتون نتیجه رفتارتون 

باران بند میامد

یکی از اشناهای ما فهمیده بود اما به روی خودش نمیاورد چون خیلی همسرشو دوست داشت تا وقتی که خود همسرش اومده بود و گفته بود بهش 

وقتی همسرش مستقیما بهش گفت از همسرش جدا شد کاملا توافقی در طی 1 هفته

2706