2737
2739
میخوام روی زمینه موهای خودم هایلایت کنم(موهام مشکی هست البته نه خیلیییی مشکی) به نظرتون هایلایت دودی زیتونی تو مایه های دوتا عکس اول قشنگتره یا هایلایت دارچینی مثل دو تا عکس آخر؟ پوستم سفیده

8pic.ir     مکانی برای آپلود رایگان فایل های شما

CafeMom Tickers پسر گلم 92/10/5 به دنیا آمد. خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
جیگر دوتا عکس اولی اگه برنزه میکنی خیلی شیک میشه اما به سفید یکم زیتونی نمیاد...
اما دارچینی خیلی شیکتره واس پوستای سفید عزیزم..

..........سما جون منم موافقم دندوناشون خیلی خوشگله اخه اهمیت زیاد میدن ما چی؟ از بسم گرونه دندون پزشکی تا دندونی نشکنه , لثه ای نصف نشه , عفونت حادی چیزی پیش نیاد نمیریم دندون پزشکی...یعنی اینجور ادمای قناعت کاری هستیم ما!
چای داغی که دلم بود به دستت دادم...
آنقدر سرد شدم از دهنت افتادم
به نظر خودم هم رنگ دودی تو عکس اول بیشتر به برنزه میاد و رنگش روی موی مشکی کدر به نظر میرسه نه؟

از رنگ پایین های عکس دوم خوشم میاد.... به نظرتون پایین موهاش چه رنگیه؟ میخوام به آرایشگر بگم
ههههههههه واقعا ماها دیر به دیر به دندونامون میرسیم.... البته تغذیه و رعایت بهداشت هم خیلی مهمه که بازم ما ایرانی ها اهمیت نمیدیم
سارا جون پایینای موهاش رنگه بیسشه دیگه .منکه اینطور میبینم.بیسشم فندقی تا شکلاتیه

تغدیه سارا جونی واس دندون لبنیاته..کدوم لبنیات اگرم پیدا شه یا وایتکسیه یام که مخلوط اب ب مقدار کافی از شلنگ و نصف فنجون شیر 4 بار پاستوریزه شده ی بیخاصیت!
چای داغی که دلم بود به دستت دادم...
آنقدر سرد شدم از دهنت افتادم
2706