2733
2739
سلام.
من برای ختنه پسرم وسواس شدم. چند تا دکتر انتخاب کردم اما نتونستم هیچ کدوم و قطعی کنم. ولی از یه دکتر خیالم راحت بود. یه بار هم رفتم ویزیت شد پسرم. دکتر منصور ملائیان. اما بنا به چند دلیل دوباره دو دل شدم.
1/ هزینه 600هزار تومنی
2/ روش بخیه( چون اکثرا میگن حلقه خوبه)
3/ بیهوشی که برای عمل انجام میشه.
لطفا راهنمایی کنید. اگه دکتر خوب میشناسید.
هزینه ختنه/ ساعت کاری/ شماره تلفن و حتما ذکر کنید. خیلی ممنون.
روش حلقه رو اکثر پزشکها که تخصصشون زنان هست انجام میدن اما اگه تخصص پزشک جراحی باشه بهتره که معمولی ختنه کنی. دکتر خالق نزاد فوق تخصص جراحی نوزادان. پسر من فقط 2 یا 3 یاعت گریه کرد و اذیت شد. من راضی بودم. مطبش هم سر ظفر هست شمارشو میتونی از 118 بگیری. من دوست همسرم و خودش هم که پزشکه و با روش حلقه ختنه میکنن اما ترجیح دادم جراحی باشه. باز هم میتونی سرچ کنی .موفق باشی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روش حلقه رو اکثر پزشکها که تخصصشون زنان هست انجام میدن اما اگه تخصص پزشک جراحی باشه بهتره که معمولی ختنه کنی. دکتر خالق نزاد فوق تخصص جراحی نوزادان. پسر من فقط 2 یا 3 یاعت گریه کرد و اذیت شد. من راضی بودم. مطبش هم سر ظفر هست شمارشو میتونی از 118 بگیری. من دوست همسرم و خودش هم که پزشکه و با روش حلقه ختنه میکنن اما ترجیح دادم جراحی باشه. باز هم میتونی سرچ کنی .موفق باشی.
2742
2740

خب کاری نداره یه بار برو مطبشون از نزدیک ببین با چند تا از مادرایی هم که اینجا هستن و پیش اون دکتر رفتن مشورت کن به راحتی میتونی انتخاب کنی من خودمم همین کارو کردم و رفتم چهار تا دکتر رو از نزدیک دیدم و به نظرم رسید دکتر امیری توی کلینیک ختنه توی پاسداران از بقیشون با تجربه تره الانم راضیم

شمارشم  فکر کنم این باشه

۲۲۸۹۴۲۰۳

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
سلام دوست من -ما پسر خوشگلمونو بردیم پیش دکتر محمود مقیمی متخصص اطفال کارش عالییییی بود پسرم در تمام مدت ختنه می خندید اصلا اذیت نشد بهترین ختنه رو دکتر مقیمی انجام میده من که خیلی راضی ام از همه جای تهران و کرج مریض داره سرش شلوغه اما خوبیش اینه که تلفنی وقت میده تلفن 44435482-44466587
سلام من 14 سالم بود که ختنه شدم چون تک پسر بودم مادر و پدرم ختنه نکردنم ، تابستون مادر و خاله هام همه جمع شدن و دکتر که یکی از دوستان خالم بود اومد منم از همه جا بی خبر رفتم خونه دیدم همه منتظر منن ، مادرم رفت بیرون چون تحمل داد زدن و گریه من رو نداشت ، بی هوا بدون این که بگن چه خبره خاله کوچیکم اومد تو اطاق گفت میخوان دودولم رو معاینه کنن و بزور با یکی از زنای همسایه که مادرم خبر کرده بود شلوارو از پام درآوردن دختر همسایه هم از فرصت استفاده میکرد و داشت از من فیلم میگرفت تا سوژه داشته باشه ، رفتیم تو اطاق یه تشک پهن کرده بودن خوابیدم روش خاله هام دست و پام رو گرفته بودن خیلی ترسیده بودم دکتر اومد شورتم رو کشید پائین و شروع کرد با دودولم ور رفتن انقدر ترسیده بودم که خیس عرق شده بودم و بدنم یخ کرده بود یه 15 دقیقه ای طول کشید اونقدر خاله هام دستمالی کردن این دول بیچاره رو که درد بیچارم کرد و آخر یه دامن تحویلم دادن و گفتن دودول جدید مبارک
2706