2737
2739
عنوان

بیمارستان پوست رازی؟

448 بازدید | 5 پست

سلام. خواستم ببینم اینجا کسی مراجعه داشته؟ نوبت دهی حضوریش به چه شکله؟ اونجا چه کارایی انجام میشه؟ فقط ویزیته یا لیزر و مزوتراپی و از این جور کارا هم انجام میشه؟ ممنون از راهنمائیتون

«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»

اول باید دکتر ویزیتمون کنه یا خودمون هم مستیما میتونیم بریم برا انجام کارهای پوستی مثل میکرودرم و ... ؟

«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ممنونم. خیلی لطف کردین. اخه هر چی زنگ میزنم نتونستم وقت بگیرم

ببخشین کارشون اونجا خوبه؟ قیمتاشون چطوره؟

ممنونم. خیلی لطف کردین. اخه هر چی زنگ میزنم نتونستم وقت بگیرم ببخشین کارشون اونجا خوبه؟ قیمتاشون چط ...

سلام .... چطور بیمارستان رازی وقت گرفتین؟منم راهنمایی کنین مرسی

نمی گویم دستم رابگیر، یقین دارم که دستانم همیشه در دستان گرمت بوده، خدای من! هرگز دستهایم را رها نکن که من گم میشوم میان ازدحام گرگها و آدمها!!