2733
2734
عنوان

کل لباسامون قرمز شد کمکککککککک

1336 بازدید | 28 پست
پسرم یه شلوار قرمز داشت تازه خریدم حواسم نبود تو ماشین لباسشویی با بقیه لباسا گذاشتم کلی توش بلوز های بیرونی پسرم و پیرهن جدید شوهرم توش بود همشوووووووووووووون قرمز شدن

یه بلوز سفید امیر پسرم کامل صورتی شد
همشونو تازه خریدم واسه پاییز
گریههههههههههه
هر آنچه نیاز دارم پیشاپیش در درون من هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واییییییییییی اما اشکال نداره فدای سرت منم از این خرابکاریها زیاد کردم...
یه کم وایتکس بریز تو آب اون لباس سفیدا رو بذار توش میشه مثه اولش اما اونایی که تیکه های رنگی داره رو زود در بیار و آبکشی کن بهتر میشه
برای تا ابد ماندن باید رفت
گاهی به قلب کسی و گاهی از قلب کسی!
وای همین کمتر از یک ماه پیش رفتم واسه پسرم خرید کردم پیرهن جدید پسرم رو فقط 40 هزار تومن خریده بودم

بقیه اش هم که ولش کن حساب نکنم بهتره

خیلی حیف شد
هر آنچه نیاز دارم پیشاپیش در درون من هست.

2740
عزیزم هر لباسی که رنگ قرمز داره حداقل چند بار اول حتما باید با دست شسته بشه تا همچین مشکلاتی پیش نیاد
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم
من وقتی این بلا سرم بیاد از مایع دامستوس استفاده می کنم. خیلی سریع جواب میده. ولی نمی دونم لباسهای شما تا چه حدی رنگ گرفته. یه دست رنگ شده یا لکه لکه؟
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
2706