2733
2739
عنوان

خواب پسرم

1122 بازدید | 9 پست
پسر من تقریبا داره 3 ماهش میشه، تا 2 ماهگی شبها نمی خوابید ولی چند هفته ای که شبها می خوابه ولی روزها اصلا. در کل شبانه روز 12 ساعت بیشتر نمی خوابه که 11 ساعت اون شبه(که فکر میکنم بچه به سن این باید حداقل 14 ساعت رو بخوابه ). روزها هم توی بغل شاید 1 ساعت. و تا میذارمش زمین توی خواب عمیق هم باشه متوجه میشه و شروع می کنه به گریه. روی پا هم اصلا
در طول روز که نمیخوابه همش خوابش میاد و خمیازه میکشه و نق می زنه. بچه ام خوابش میاد ولی نمی تونه بخوابه. چیکار کنم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
شاید پستونک می خواد موقع خواب؟ شاید احساس امنیت نمی کنه ؟ یه دونه از لباس های خودت رو همیشه کنارش بذار و یا از عطر خودت (عطر نه ادکلن- بدون الکل) به یه گوشه از رختخوابش بزن ... بی تاثیر نیست... دختر من تو اوج خواب پستونکش نباشه نمی خوابه! دو تا میک می زنه به سومی نرسیده خوابه! البته بگم بعضی شبها رگ سیدیش می گیره و می کشه ما رو تا بخوابه!!!!
عزیزم نی نی ها تو این دوره بیشتر خودشون با خودشون مشکل دارن ما هم باید تحمل کنیم

من نی نی رو بغل میکردم و قرآن پخش میکردم و خودم هم باهاش میخوندم نی نی رو هم آروم تکون میدادم اوایل اصلا آروم نمی شد اما کم کم شرطی شد
خواب نی نی بعد سه تنظیم میشه هم خودش دیگه اذیت نمیشه هم شما راحت میشی

پستونک هم طرح خوبیه بعضی وقتها نی نی فقط بهانه گیری میکنه که با پستونک آروم میشه
2740
پسر منم این طوریه . تو خواب عمیق میذارمش پایین ، میفهمه و پا میشه . البته خوش به حالت که شب راحت میخوابه . پسرم سر جمع 12 ساعت میخوابه توی روز . ولی گسسته . البته یه مقدار ریفلاکس معده هم داره . موقع خواب گلویش میسوزه و میپره . تختش را با شیب درست کردم بهتر شده . امتحان کن تو هم . توی شیب بخوابونش .